reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi fotelik do samochodu.

liczba

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2018
Postów
7 202
Witam. Szukam fotelika nastepnego po nosidle, ktory bedzie mozna montowac tylem i przodem, ale najbardziej zalezy mi na tym, aby mozna bylo zapinac go na pas, ale rowniez na baze. Zmieniamy samochod za pol roku, a narazie brak isofixa.
 
reklama
Rozwiązanie
Jest joie do 18kg obrotowy, ktory ma rozsadna cene i dosc dobre opinie na grupach o fotelikach, wiec moze rzuc na niego okiem, ale ja ogolnie zrazilam sie do marki.

Joie 360 spin.
Mam go i córka jeździła w nim od roczku do dwóch latek (91cm, 15.8kg...)
Ale nie da się go zapiać pasem. Teraz drugie dziecko w nim jeździł. Ja lubie joie, każdy fotelik miałam od nich i uwazam, ze są solidne i stabilne.
Teraz córce kupiłam już fotelik dla dużej dziewczynki i tez od joie.
Liczba a jesteś pewna, że młoda będzie chciała jeździć tyłem ? Moje dzieci mimo, że w nosidle jeżdżą tyłem to już w foteliku nie chciały. .AM teraz cybexa dla starszej i recaro dla młodego
 
Nie ma bazy, którą montuje się na pas. Jedynie na isofix. Ja mam Coletto Mokka, ale on tylko na bazę. Myślisz, że dziecko nie wytrzyma już w nosidle przez te pół roku?
 
A z innej beczki, jaki to samochód? Można próbować dokupić ISOFIX, bywa że to koszt 100-200 zł z montażem, w dwóch samochodach tak miałam.
Ja mam recaro zero hero, ale nie polecam, żałuję że nie wybrałam cybexa.
 
reklama
Nie ma bazy, którą montuje się na pas. Jedynie na isofix. Ja mam Coletto Mokka, ale on tylko na bazę. Myślisz, że dziecko nie wytrzyma już w nosidle przez te pół roku?
W fotelikach poczatkowych sa takie bazy montowane pasem, myslalam ze w tych wiekszych tez. Ale ok.
Moze wytrzyma na sile, ale moze auto bedzie sie sprzedawalo kolejne pare miesiacy. Wiec jeszcze z miesiac i kupie nowy.
 
reklama
Do góry