reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston podczas starań

Duphaston brany przed owulacją może ją zablokować dlatego bierze się go po pęknięciu pęcherzyka. Tak wytłumaczyła mi to.moja ginekolog
To rozumiem:) zastanawialam się tylko czy od 16dc czy odrazu po owu powinnam brac nie czekajac do 16dc. Ale skoro wplyw ma dopiero przy zagniezdzeniu, to bede brac tak jak kiedys:)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was miała takie objawy po Duphastonie jak stan podgorączkowy (37-37,6), dużo białego śluzu i lekki ból podbrzusza?
 
Ja bym poczekala do 32-33dc ale jeśli jesteś nie cierpliwa to spróbuj zrobić 29dc ale widząc wynik negatywny nie smuc się bo póki miesiączki nie ma jest nadzieja a test może po prostu być wcześnie wykonany. Trzymam kciuki aby jednak wyszedł pozytywny. I koniecznie daj znać jaki wynik testu.
Dziś mam 29dc, zwykle mam 29-31 dniowe cykle, robić jutro rano test czy poczekać kilka dni?
 
Hej. Mnie mój ginekolog też zalecił brać duphaston 2 razy dziennie przez 7 dni i tak się zastanawiam ile dni po odstawieniu powinna przyjść @?
 
reklama
Do góry