reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

AniaAneczka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Luty 2020
Postów
24
Witam Kobietki.
Mam pytanie..
To drugi miesiąc jak zaczęłam terapię hormonalną z DUPHASTON oraz Estradiolum w żelu. Od lekarza zalecenia, 16 dni estradiolum - 1mg a następnie 10 dni DUPHASTON 2x1 na dzień i tak mam przez 3 miesiące najpierw..
Dziś jest 12 dzień cyklu 3 tygodnie temu współżyliśmy, od wczoraj pojawiły się bardzo ciemne upławy, myślałam że to miesiączka ale chyba raczej nie..
Czy któraś z Was miała taką terapię z DUPHASTONem i jest w stanie mi napisać czy to jest normalne po tych lekach?
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mogę zapytać w jakim celu bierzesz oba leki? Generalnie po Duphastonie moga wystąpić plamienia, tak samo jak przy estradiolu. A może zapomniałaś w któryś dzień zaaplikować zel?
Oba leki w celu wyregulowania cyklu. I tak, przedwczoraj zapomniałam żelu wieczorem, i zaaplikowałam go wcześnie rano.. Czyli to może być powód?
 
Jest tu ktoś jeszcze?
Nie chcę zakładać nowego wątku.
Chodzi o duphaston.
Podobnie jak pani pisząca post mam brać duphaston 10 dni po 2 tabletki. Jeden to mój pierwszy dzień z duphastonem.
Biorę go w celu wyregulowania cyklu i podniesienia progesteronu.
No i pierwszy cykl brania a tu 44 d.c. a @ Ani widu ani słychu. Brzuch pobolewa jak na @ od tygodnia, a @ nie ma 😮
To co to oznacza, że ten lek na mnie nie działa? Czy pierwszy cykl taki jest z nim?
Chciałabym aby panie biorące duphaston się wypowiedziały 😉 dziś ostatnie dwie tabletki wezmę, bo dziś już jest 10-ty dzień brania go.
Testu nie robiłam, bo mam cykle bezowulacyjne. Więc ciąża tu niestety nie wchodzi w grę jeszcze. Ale coś jest nie halo. Proszę o jakieś rady i własne doświadczenia.
Pozdrawiam Was serdecznie kobietki😍😘
 
reklama
Jest tu ktoś jeszcze?
Nie chcę zakładać nowego wątku.
Chodzi o duphaston.
Podobnie jak pani pisząca post mam brać duphaston 10 dni po 2 tabletki. Jeden to mój pierwszy dzień z duphastonem.
Biorę go w celu wyregulowania cyklu i podniesienia progesteronu.
No i pierwszy cykl brania a tu 44 d.c. a @ Ani widu ani słychu. Brzuch pobolewa jak na @ od tygodnia, a @ nie ma 😮
To co to oznacza, że ten lek na mnie nie działa? Czy pierwszy cykl taki jest z nim?
Chciałabym aby panie biorące duphaston się wypowiedziały 😉 dziś ostatnie dwie tabletki wezmę, bo dziś już jest 10-ty dzień brania go.
Testu nie robiłam, bo mam cykle bezowulacyjne. Więc ciąża tu niestety nie wchodzi w grę jeszcze. Ale coś jest nie halo. Proszę o jakieś rady i własne doświadczenia.
Pozdrawiam Was serdecznie kobietki😍😘
To od którego dnia cyklu zaczęłaś przyjmować duphaston?
@ przyjdzie dopiero jak odstawisz i to zazwyczaj 2 dni po odstawieniu.
 
reklama
To od którego dnia cyklu zaczęłaś przyjmować duphaston?
@ przyjdzie dopiero jak odstawisz i to zazwyczaj 2 dni po odstawieniu.
Od 35 d.c. bo wtedy byłam u ginekologa i kazała brać go od dziś. Więc od 35 do 44 do dziś. Tak wyszło w tym miesiącu, w następnym będę brała już normalnie jak każdy 😉 a no widzisz więc jutro już nie wezmę to może w piątek @ będzie
 
Do góry