reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston

Siwek1212

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
116
Duphaston dopochwowo czy doustnie ? Biore od dwoch dni, wylądowałam u gina z silnymi bólami brzucha. Przepisał mi duphaston i zrozumialam ze jest on dopochwowo, dopiero dzisiaj przeczytałam ulotkę i czytam ze to lek doustny. Zdebialam... czy moglam sobie tym zaszkodzic? U lekarza bylam taka zdenerwowana, że może zle zrozumialam.sama nie wiem ;(((
 
reklama
Luteine się bierze dopochowowo:)
Nic się nie stanie:-)
Ja też słyszałam że Luteina ma udowodnione działanie np na szyjke a duphaston duphastonem
Co kraj to obyczaj
We Francji np nie stosują tego..A w Usa do tsh 10 nie robią nic szok..myślę że u nas lekarze dmuchaja na zimne.
 
reklama
Luteine się bierze dopochowowo:)
Nic się nie stanie:-)
Ja też słyszałam że Luteina ma udowodnione działanie np na szyjke a duphaston duphastonem
Co kraj to obyczaj
We Francji np nie stosują tego..A w Usa do tsh 10 nie robią nic szok..myślę że u nas lekarze dmuchaja na zimne.
Luteina też jest pod język, nie tylko dopochwowo.
 
Ja czuję się lepiej, ból brzucha ustąpił, fakt faktem 3 dzien leżę i mało wstaje, ale czuje sie dobrze wiec myślę, że mi pomaga ;) i oby tak dalej, bo kruszonka juz taka duża <3
 
Do góry