reklama

duszności po zjedzieniu w restauracji

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez Pysia29d, 13 Styczeń 2013.

1. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

od jakiegoś czasu co 2 weekend jadam w restauracjach(studiuje)\No i wiadomo że zjem w szkole, a jak mam luźniejszy dzień zawsze jadam w którejś z 4 restauracji -barów, gdzie się samemu nakłada jedzenie i waży.Na poczatku nie przywiazywałam do tego uwagi ale teraz uważam ze mam dziwne objawy.Jak zjem w szkole wszystko jest ok,ze 2 razy kaszlne i tyle. jak zjem w tych barach duszę się jak kot, kaszlę jak gruźlik.Nawet ktoś mi ostatnio uwagę zwrócił ze z taka grypa się nie chodzi o ludzi.dochodzi do jeszcze chrypka tak około godziny czasu.
    Ostanio nie dokończyłam jeść klusek bo zaczeł mnie dusić kaszel jak na zapalenie puc,tak mocny ze musiałam wyjść na swieze powietrze,chrypkę miałam calusieńki dzień.Obserwuję te objawy od roku i tylko mam w tych restauracjach na wazenie i lekko w swojej uczelni.Co to moze byc?

2. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

po co się domyślać co to może być, przestań tam jadać i po kłopocie.

3. reklama
  4. Pysia29d

Pysia29d Fanka BB :)

tyklo to sa 2 restauracje gdzie sie nie boje jadac bo wszystko swierze jest bo bardzo duzo ludzi sobie naklada.w takich zwyklych sie boje

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Moze masz uczulenie na jakis skladnik ktory tam dodają, przyprawe czy cos? Moze to cos w czym myją naczynia?
    I moze jednak warto zmienic lokal, bo co z tego ze swieże jak po tym masz dusznosci?

6. happybeti

happybeti show must go on...

...a może to klimatyzacja "winna"...???Wysusza powietrze i stąd byc może kaszel.Spróbuj pobserwować pod tym kątem.

7. *martusia*

*martusia* Fanka BB :)

rok chodzisz z takimi objawami?!

jak Ci nie po drodze do lekarza to ja Twoim miejscu zrezygnowalabym z jedzenia tam. wolalabym nawet zupke z proszku.

8. jaipur

jaipur Fanka BB :)

chyba bym wolała nic nie jeść i żyć na samej wodzie niż się truć.Zabierz sobie kanapki z domu
    p.s chińska witaminka czyli glutaminian sodu powoduje duszności, senność lub rozdrażnienie.w takich barach i stołówkach sypią zawsze to świństwo

9. Milika

Milika Zaciekawiona BB

Weź sobie zrób badania. Na bank masz uczulenia na restautacyjno-barowe przyprawy, jak wspomniany glutaminian.

10. reklama

Poleć forum