reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

duszności po zjedzieniu w restauracji

Pysia29d

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Grudzień 2009
Postów
1 081
od jakiegoś czasu co 2 weekend jadam w restauracjach(studiuje)\No i wiadomo że zjem w szkole, a jak mam luźniejszy dzień zawsze jadam w którejś z 4 restauracji -barów, gdzie się samemu nakłada jedzenie i waży.Na poczatku nie przywiazywałam do tego uwagi ale teraz uważam ze mam dziwne objawy.Jak zjem w szkole wszystko jest ok,ze 2 razy kaszlne i tyle. jak zjem w tych barach duszę się jak kot, kaszlę jak gruźlik.Nawet ktoś mi ostatnio uwagę zwrócił ze z taka grypa się nie chodzi o ludzi.dochodzi do jeszcze chrypka tak około godziny czasu.
Ostanio nie dokończyłam jeść klusek bo zaczeł mnie dusić kaszel jak na zapalenie puc,tak mocny ze musiałam wyjść na swieze powietrze,chrypkę miałam calusieńki dzień.Obserwuję te objawy od roku i tylko mam w tych restauracjach na wazenie i lekko w swojej uczelni.Co to moze byc?
 
reklama
Moze masz uczulenie na jakis skladnik ktory tam dodają, przyprawe czy cos? Moze to cos w czym myją naczynia?
I moze jednak warto zmienic lokal, bo co z tego ze swieże jak po tym masz dusznosci?
 
rok chodzisz z takimi objawami?!

jak Ci nie po drodze do lekarza to ja Twoim miejscu zrezygnowalabym z jedzenia tam. wolalabym nawet zupke z proszku.
 
chyba bym wolała nic nie jeść i żyć na samej wodzie niż się truć.Zabierz sobie kanapki z domu
p.s chińska witaminka czyli glutaminian sodu powoduje duszności, senność lub rozdrażnienie.w takich barach i stołówkach sypią zawsze to świństwo
 
reklama
Weź sobie zrób badania. Na bank masz uczulenia na restautacyjno-barowe przyprawy, jak wspomniany glutaminian.
 
Do góry