reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Duży przyrost Beta Hcg

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim Pytam bo może ktoś miał podobne doświadczenia do mnie i może mi coś powiedzieć na ten temat. 14.11 robiłam pierwszą betę tuz po pozytywnym teście i wynik 45.5
16.11 kolejna i już 117,5
Dzisiaj czyli 18.11 jest już 350.6
Czy ktoś jeszcze miał taki duży przyrost, według kalkulatora jest to aż 179%
Jutro mam wizytę i ginekologa z racji mojej wcześniejszej historii, zobaczę co mi powie ale może ktoś miał podobna sytuacje?

reklama

c_or_nelia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
To nie jest duży przyrost tylko zupełnie normalny na tym etapie ciąży...

Rozwiązania
0
Hmm w sumie to zastanawiam się tylko nad tym że norma to około 66% a tu nagle tyle

Liily

Rozwiązania
0
Dokładnie tak jak pisza dziewczyny , przyrost zupełnie normalny . Wizyta u gin za wiele nie da, ew jeśli miałaś jakieś problemy wcześniej to dadzą Ci leki. Na USG widać cokolwiek gdy poziom bety to co najmniej 1000

Fado123

Rozwiązania
2
To nie jest duży przyrost ,jest prawidłowy, duży to był u mnie jak w dniu @ miałam 8 tysięcy a po 48 godz 22 tysiące i źle się to skończyło, gratuluję ciąży

c_or_nelia

Rozwiązania
0
To nie jest duży przyrost ,jest prawidłowy, duży to był u mnie jak w dniu @ miałam 8 tysięcy a po 48 godz 22 tysiące i źle się to skończyło, gratuluję ciąży
Zgadzam się. Do 6000 taki przyrost jest ok, później już powinien być mniejszy.

Rozwiązania
0
Ok w takim razie dziękuję za wasze odpowiedzi, człowiek się cieszy a jednocześnie martwi o wszystko, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Cześć wszystkim Pytam bo może ktoś miał podobne doświadczenia do mnie i może mi coś powiedzieć na ten temat. 14.11 robiłam pierwszą betę tuz po pozytywnym teście i wynik 45.5
16.11 kolejna i już 117,5
Dzisiaj czyli 18.11 jest już 350.6
Czy ktoś jeszcze miał taki duży przyrost, według kalkulatora jest to aż 179%
Jutro mam wizytę i ginekologa z racji mojej wcześniejszej historii, zobaczę co mi powie ale może ktoś miał podobna sytuacje?
Ja mialam przyrost 230% wsio ok 24tc

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry