reklama

dwu miesięczne dziecko

Wnuczka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2015
Postów
1 080
Rozwiązania
1
Ja usypiałam na rękach wkładał do łóżeczka jak się budziła i kręciła brałam ha do nas i znów gdy mocno zasnęła do łóżeczka o ile nie uśnie my z mężem oboje to śpimy tak do rana... obecnie ma 15 miesięcy I raz przesypia całe noce sama w łóżeczku nie raz bierzemy ja na chwile jak się obudzi z bólu zębów czy z powodu złego snu... czasami jak nie chce nam się jej odłożyć przespi z nami do rana co bez siniakow się nie obędzie gdyż śpi w poprzek między nami i bardzo kręci się przez sen...
 
reklama
G

goszczaca

Gość
Witam,
15 stycznia moja córka skończyła miesiąc. W nocy śpi z nami w łóżku, ale chcielibyśmy zacząć przyzwyczajać ja do spania samodzielnie. Niestety ona nie znosi swojego łóżeczka, strasznie płacze wręcz krzyczy. Bardzo trudno ja uspokoić potem, widać że bardzo to ją stresuje. Porzuciłam narazie myśl o dalszym usypianiu jej w łóżeczku, i pomyślałam że uda sie w wózku, niestety sytuacja się powtarza. Nie byliśmy jeszcze na spacerze - pierwszy spacer planuje w przyszłym tygodniu, ale trochę się obawiam że będzie bardzo płakać i nic z tego nie wyjdzie. Jedyną rzecz jaką akceptuje to bujawka/huśtawka w której sama zasypia i chce siedzieć tam również sama gdy nie śpi. Wiadomo jednak że nie zostawię jej na noc w huśtawce. Może ona jest jeszcze za mała na samodzielne spanie??? W jakim wieku wasze dzieci zaczęły same sypiać??
Pozdrawiam!!
Teraz jest piękna pogoda. Wyjdź z dzieckiem na dwór, świeże powietrze powinno ją uspokoić i powinna zasnąć w wózku. Powinnaś hartowac dziecko, zeby nabrało odporności. Mój nie miał jeszcze 2 tygodni, a już siedział na dworzu codziennie coraz dłużej. W domu wózek mu nie pasował a na dworzu A i owszem.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry