reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

dwukrotny cykl płukania - jak długo?

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
Mam pytanie do mam starszych niemowlaków. Jak długo należy stosować dwukrotny cykl płukania ubranek? Mój synek ma teraz 9 i pół miesiąca i na razie jeszcze płuczę mu wszystko dwa razy, ale zastanawiam się, czy to konieczne? Dodam, że używam płynu persil sensitiv i syn nie jest alergikiem, a w każdym razie nic na to nie wskazuje póki co.
Będę wdzięczna za sugestie innych mam :-)

reklama

mamita

Fanka BB :)
Miasto
Kujawy
Rozwiązania
0
Ja tylko przez 3 miesiące płukałam dwukrotnie. Teraz płukę jeden raz ale używam płynu do płukania Jelp

klaudia011

Rozwiązania
0
ja równiez płukam juz tylko raz...na razie mamy jelp'a płyn...

e-stera

Fan(ka)
Miasto
Północny wschód
Rozwiązania
0
Ja nigdy nie płukałam 2 krotnie-do 6 miesiąca prłam w Lovelli Balsam a od 6 piorę w Arielu i używam płynu do płukania Lenor Sensitive- mały nigdy nie miał problemu ze skórą

martha1

Miasto
kraków/wieliczka
Rozwiązania
0
ja płuczę dwa razy ale rowniez nasze rzeczy zawsze płucze dwukrotnie wiec dla niuni tym bardziej jest to zrozumiałe;-)

mamaola

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Moj syn ma 16 miesiecy i do tej pory nadal plucze dwukrotnie,używam proszku i płynu Lovelli ale Młody ma uczulenie od "dorosłego" proszku wiec narazie nic nie zmieniam...

rapunzel

czyli roszpunka
Rozwiązania
0
Wszystkim mamom dziękuję za wypowiedzi, zacznę chyba opuszczać ponowne płukanie, a juz zwłaszcza rzeczy nie mających bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak np bluzy. Zresztą gdyby cos było nie tak, to powrócę do dwukrotnego płukania.

reklama

dotmar3

szczęśliwa Dotinka
Miasto
Dolny Śląsk
Rozwiązania
0
Nigdy nie płukałam dwukrotnie,prałam dwa miesiące w płynie Dzidziuś,a teraz już w proszku dla "dorosłych".Płyn do płukania używam sensitive zawsze,dla nas też.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Potrzebuję porady 4
M Staramy się 6
D Potrzebuję porady 14
M Potrzebuję porady 104

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry