reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dyskryminacja ciężarnej z wózkiem w sklepie Żabka w Pruszkowie

reklama
Chciałam was przestrzec przed sklepami Żabka. Jestem w 20 tc i mam malutką córeczkę, która ma rok i dwa miesiące, dziś wracając ze spaceru chciałam odebrać z Żabki paczkę i jakież było moje zaskoczenie, kiedy zostałam wyproszona z wozkiem. Ekspedientka, która dość często mnie wcześniej obsługiwała, poinformowała mnie, że wózki blokują wyjście ewakuacyjne i dlatego nie będę mogła wejść. Jest to jawny przejaw dyskryminacji, a zasłanianie się przepisami o tyle bzdurne, że znam ten lokal i tam sa dwa wejścia i nic mi nie wiadomo o rozporządzeniu żadnego ministerstwa, które zabraniałoby wchodzenia z wózkami z dziećmi do sklepów. Później, kiedy wróciłam po paczkę, ekspedientka powiedziała, że to dlatego, że tydzień wcześniej mieli kradzież i wózek uniemożliwił im złapanie złodzieja. Zapytałam więc czy nie wpuszczają też osób na wózkach inwalidzkich, to uslyszałam, że nie, że tylko wózki z dziećmi. Kiedy zadzwoniłam do biura obsługi klienta sieci Żabka, usłyszałam bajkę o rozporządzeniu ministra, z którego powodu wózki nie mogą być wprowadzane do sklepów, gdyż blokują wyjście ewakuacyjne. Żabce takiej dyskryminacji nie odpuszczę, a was przestrzegam, że może was spotkać to samo.
Sklep nie spełnia wymagań BHP w takim razie, proszę zgłosić do sanepidu. [emoji16]
 
Cudownie! Zamknijmy wszystkie żabki.
Dziady jedne, należy im się też za to że są otwarci w niedzielę. [emoji849]

Dziewczyny błagam... Nie podoba Ci się polityka sklepu, to idź do innego...

Tylko, że sklep musi przestrzegać BHP. Inaczej nie ma prawa w ogóle zostać otwarty.
 
Chciałam was przestrzec przed sklepami Żabka. Jestem w 20 tc i mam malutką córeczkę, która ma rok i dwa miesiące, dziś wracając ze spaceru chciałam odebrać z Żabki paczkę i jakież było moje zaskoczenie, kiedy zostałam wyproszona z wozkiem. Ekspedientka, która dość często mnie wcześniej obsługiwała, poinformowała mnie, że wózki blokują wyjście ewakuacyjne i dlatego nie będę mogła wejść. Jest to jawny przejaw dyskryminacji, a zasłanianie się przepisami o tyle bzdurne, że znam ten lokal i tam sa dwa wejścia i nic mi nie wiadomo o rozporządzeniu żadnego ministerstwa, które zabraniałoby wchodzenia z wózkami z dziećmi do sklepów. Później, kiedy wróciłam po paczkę, ekspedientka powiedziała, że to dlatego, że tydzień wcześniej mieli kradzież i wózek uniemożliwił im złapanie złodzieja. Zapytałam więc czy nie wpuszczają też osób na wózkach inwalidzkich, to uslyszałam, że nie, że tylko wózki z dziećmi. Kiedy zadzwoniłam do biura obsługi klienta sieci Żabka, usłyszałam bajkę o rozporządzeniu ministra, z którego powodu wózki nie mogą być wprowadzane do sklepów, gdyż blokują wyjście ewakuacyjne. Żabce takiej dyskryminacji nie odpuszczę, a was przestrzegam, że może was spotkać to samo.
I jak sie skończyła ta historia?? Dziś doświadczyłam podobnej sytuacji i zastanawiam się co z tym zrobić.
 
reklama
Chciałam was przestrzec przed sklepami Żabka. Jestem w 20 tc i mam malutką córeczkę, która ma rok i dwa miesiące, dziś wracając ze spaceru chciałam odebrać z Żabki paczkę i jakież było moje zaskoczenie, kiedy zostałam wyproszona z wozkiem. Ekspedientka, która dość często mnie wcześniej obsługiwała, poinformowała mnie, że wózki blokują wyjście ewakuacyjne i dlatego nie będę mogła wejść. Jest to jawny przejaw dyskryminacji, a zasłanianie się przepisami o tyle bzdurne, że znam ten lokal i tam sa dwa wejścia i nic mi nie wiadomo o rozporządzeniu żadnego ministerstwa, które zabraniałoby wchodzenia z wózkami z dziećmi do sklepów. Później, kiedy wróciłam po paczkę, ekspedientka powiedziała, że to dlatego, że tydzień wcześniej mieli kradzież i wózek uniemożliwił im złapanie złodzieja. Zapytałam więc czy nie wpuszczają też osób na wózkach inwalidzkich, to uslyszałam, że nie, że tylko wózki z dziećmi. Kiedy zadzwoniłam do biura obsługi klienta sieci Żabka, usłyszałam bajkę o rozporządzeniu ministra, z którego powodu wózki nie mogą być wprowadzane do sklepów, gdyż blokują wyjście ewakuacyjne. Żabce takiej dyskryminacji nie odpuszczę, a was przestrzegam, że może was spotkać to samo.
Ja niestety też mam problem bo za bardzo nie ma jak wejść z wózkiem do sklepu żabki bo wąsko jest i mało miejsca więc ich rozumiem ale z 2strony jak muszę iść z dziećmi to co pod sklepem mam je zostawić trochę to nie etyczne jest...
 
Do góry