reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dywanik łazienkowy piankowy

Dołączył(a)
16 Luty 2010
Postów
8
Hej dziewczyny.
Szukam opini na temat dywaników łazienkowych takich piankowych co sie kupuje na metry.
Powiedzcie czy sa one fajne w uzytkowaniu o praniu wiem ze mozna prac w pralce ale chodzi mi czy jest lepszy od takiego zwykłego chodnika czy po jakims czasie uzytkowania ta pianka sie nie zbija. Ja ma w łazience taki zwykły chodnik na gumie mam go niedługo a juz guma zaczeła sie mi kruszyc i chciałabym wymienic na cos lepszego i mysle o tych piankowych. Powiedzcie prosze czy to jest dobry pomysł . Z gory dziekuje za pomoc
 
reklama
a czy ten chodniczek piankowy nie zbija sie po dłuzszym uzytkowaniu?? Ja mam włazience chodniczek o dł 4 m i jest on na całej długoscii chciałabym go zastapiac tym piankowym tylko nie wiem czy po jakims czasie on mi sie zrobi taka "zbita deska". Dziekuje ci bardzo za odpowiedz. Pozdrawiam
 
piankowy chodniczek nie zbija się chociaż po bardzo dłuuuugim użytkowaniu może zacząć się tak jakby łamać/rwać/kruszyć, ale pewnie do tego czasu zaopatrzyłabyś się w dwa na zmianę :-) jest bardzo wygodny, praktyczny, mięciutki i łatwy w utrzymaniu. tak, jak napisałyście, można bez problemu prać go w pralce no i szybko schnie. i nie wiem czy przypadkiem nie wychodzi korzystniej od standardowego dywanika (jeżeli chodzi o kasę) :-)
 
Do góry