reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziczyzna

giza

kwiecień 05/luty 08
Dołączył(a)
11 Październik 2004
Postów
11 975
Miasto
Wrocław
cześć,
co prawda mój synek jest jeszcze zbyt mały na mięso, ale nurtuje mnie takie pytanie - kiedy można podać dziecku dziczyznę? Oczywiście chodzi o świeże i przebadane mięso.
Pozdrawiam
Giza
 
reklama
Chyba najlepiej będzie spytać pediatrę, chociaż w sumie każdy mówi co innego. Możesz też podpatrzeć w sklepie po gotowych obiadkach np. Gerbera...zobacz na opakowaniu od którego miesiąca jest danie z dziczyzną.
 
cześć,
Liriel dzięki za odpowiedź. Nie widziałam jeszcze żadnego gotowego dania z dziczyzną. Zapytam pediatrę przy najbliższej wizycie.
Pozdrawiam
Giza
 
Do góry