reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

 • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

  Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

  Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

  Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

  Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

  Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

dziczyzna

giza

kwiecień 05/luty 08
Dołączył(a)
11 Październik 2004
Postów
11 052
Miasto
Wrocław
cześć,
co prawda mój synek jest jeszcze zbyt mały na mięso, ale nurtuje mnie takie pytanie - kiedy można podać dziecku dziczyznę? Oczywiście chodzi o świeże i przebadane mięso.
Pozdrawiam
Giza
 
reklama

Liriel

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2005
Postów
1 029
Chyba najlepiej będzie spytać pediatrę, chociaż w sumie każdy mówi co innego. Możesz też podpatrzeć w sklepie po gotowych obiadkach np. Gerbera...zobacz na opakowaniu od którego miesiąca jest danie z dziczyzną.
 

giza

kwiecień 05/luty 08
Dołączył(a)
11 Październik 2004
Postów
11 052
Miasto
Wrocław
cześć,
Liriel dzięki za odpowiedź. Nie widziałam jeszcze żadnego gotowego dania z dziczyzną. Zapytam pediatrę przy najbliższej wizycie.
Pozdrawiam
Giza
 
Do góry