reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Ja jak kupuje cos Sarze na allegro to powiem szczerze, ze wole kupic jej uzywany ciuszek, ale firmowy, bo wiem, ze jakosc na pewno bedzie dobra :tak:i wiekszosc firmowych ciuchow mozna prac i prac i nic sie z nimi nie dzieje :tak:

Bedytko, doszly juz ciuszki dla Alutki? I jak, zadowolona? :-)

Dominique, ja kupilam Sarze takie typowe sniegowce (na lekkim "traperze", na zamek, z nieprzemakalnego materialu, w srodku z futerkiem) za 49zl w Deichmannie :tak::-) Chyba z zeszlego roku kolekcja, ale co tam, wazne, ze sa ;-):-D
 
reklama
jeszcze ciuchy nie przyszły, ale ta jak dominique też nie spodziewam się super jakości za taką cenę, ot takie jedno-sezonówki :tak:
butów dalej nie mamy a coraz zimniej się robi..... ale w ccc już fajne widziałam, trzewiki ocieplane, bo śniegowce to na strychu znalazłam;-)
 
Sandra-a mi tak sie podoba Sarka w swoim futrzaku że przeleciałam całe allegro za takim i znalazłam ,szkoda tylko ze różowy ale przezyje:-p

my na zime ubrane ,oprócz butów,jak na razie mała śmiga w trzewikach i jest jej ciepło wiec kozaczki to dopiero w listopadzie zakupimy a śniegowce....chmmmmm nie wiem czy jest sens przypominajac sobie ostatnie zimy:baffled:
 
Bedyta-śliczne te kozaczki:tak:chyba tez wskocze na allegro za butami dla Ami, bo u tego gościa co robiłaś Ali zakupy kupiłam Ami płaszcz brazowy:tak:
ja patrzyłam na stronce ccc i te co mi sie podobaja to juz na Ami nie bedzie rozmiaru:baffled:ale jutro podentyście zobacze "na żywo"co tam jest
 
bedtyko- śliczne kozaczki:tak: tylko, czy nie boisz się kupować przez net butów? bo z tą rozmiarówką bywa różnie...ja nawet czasami, jak kupie w sklepie buty bez przymierzania, musze je zwracać, bo sie okazuje, że za mały lub za duży:sorry2:

u nas też powoli kompletujemy ziomową odzież.
w week przyszła dostawa od teściów:-p 2- cżeściowy kombinezon dla juci, kilka bluzek, spodnie, rajstopki:tak:
buty też juz zakupione, jak zwykle z cool clubu:-)
 
no miałam obawy, ale zawsze patrzę czy rozmiar jest też podany w cm, Alki nogę chyba ze 3 razy mierzyłam i kupiłam takie, bo zielonych nie było, a te też nam będą ładnie pasować:
ŚLICZNE KOZAKI W KWIATUSZKI (2123) Roz. 27 (466444449) - Aukcje internetowe Allegro
przyszły rzeczy z tej wcześniejszej aukcji, muszę Wam powiedzieć, że się nie rozczarowałam, mierzyłam Alkę przed wybraniem rozmiaru i wszystko jest dobre z małym zapasem, odszyte też elegancko, a katanka z kompletu dżinsowego poprostu boska, sama bym taką chciała;-)
mada pokaż płaszczyk który wybrałaś:tak:
 
reklama
Do góry