reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
świetny ten płaszczyk, a jak Hanka ładnie wygląda:-) no i może do jesieni posłuży jak większy;-)
 
Ale z Hani sliczny czerwony kapturek :-D:-D:-D Cudnie wyglada, a plaszczyk bardzo ladny :tak:

A ja przezylam szok, bo dziwilam sie czemu Sara jak ubieram jej niektore buty to robi skrzywiona mine i mowi "uuuu" - myslalam, ze symuluje, a tu sie okazuje, ze w przeciagu miesiaca rozmiar butow zmienil sie jej z 21.5-22 na 23! :szok::-p Dobrze, ze 1 Bartki mam wieksze na wiosne, to samo papcie i butki z Reserved, bo musialabym zmieniac wszystkie :-p
 
jaaga- ślicznie hani w tym płaszczyku:tak::tak: cudny czerwony kapturek:-D

sandra- wow... to dobrze, że butki na wiosnę masz większe...bo faktycznie nieciekawie byłoby je teraz wymieniać...
 
Hania- słodziacha:-)

a ja to sie zastanawiam nad butami bo cos w kozaczki chyba ledwo sie wciskamy:baffled: kozaczki sa 23 a ogladałam 24 trzewiki to sa jak kajaki:szok: no ale chyba 24 musze kupic i do tego jakieś pantofelki by sie przydały..no i płaszczyk(chyba ten co Bedyta tylko beżowy) oj troche kaski pójdzie:no:
w ogóle to chyba zaczyna sie wiosna pełną gebą ze przejsciowe ciuchy to beda potrzebne na góra 2 miesiace:baffled:
 
mada masz rację, dlatego ja wszystkie ciuch na wiosnę za duże kupuję, to samo z Wojtkiem, jest szansa że na jesień jeszcze założą:-p
a butki to ja co jakiś czas przymierzam, chociażby przykładając stopę do podeszwy, nowe dopiero w planach, ale już oglądałam w CCC i Daichmanie, będzie z czego wybrać ;-)
 
Ja tez Sarze na wyrost kupuje ciuszki. Np. nakupilam jej juz troche koszulek na lato w rozm. 2-3 lata i 92cm - mysle, ze beda dobre :tak:
Co do bucikow to pewnie tez kupimy cos albo w Deichmannie albo w CCC albo w Reserved - musze malej kupic jakies adidaski, sandalki i jakies buciki do sukienek (cos takiego jak Domiska kupila). Reszte butow ma.
 
reklama
My tez musimy zakupic jakies trzewiczki na wiosne albo 23 albo 24 rozmiar a co do ciuchow to ostanio robilam przegląd i na lato ma taki zapas łachow ze niewiem czy we wsyztskim zdązy wyjsc np samych bluzeczek ma 20 spodni z 10 par sukienek chyba tez z 10 tak mi sie jakos uskładalo niektore to jescze kupilam bedąc w ciazy hehe
 
Do góry