reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

Jaaga, Hania ma dwa razy wiecej ciuchow ode mnie :-pMala modnisia! :-):tak:

Sara tez ma ciuchow pod dostatkiem :-p Zajmuje cala komode (duza!!), cala szafke (duza!!) i jeszcze czesc jej ciuchow wisi u mnie w szafie :-pDo tego dochodza drobniejsze ciuszki powrzucane w wiszacy kosz i buty lezace na podlodze :-):-p
 
reklama
u nas tez pełna szafka:tak::tak: ale nie mogę sie powstrzymać, gdy zobaczę w sklepie coś fajnego:-) nie mówiąc o teściach, którzy zaopatrują julke na potęgę... ostatnio dostała 6 bodzików, sweterek, dwie pary jeansów, dwie pary rajstop, kurtkę na wiosnę- wszystko z cocodrillo:-)
 
to tylko ja do tylu z ciuchami....? kupuje na bierzaco,jak z czegos wyrosnie mloda,bo nie cierpie chodzic po sklepach i krew mnie zalewa jak widze,ze prawie wszystko w rozu zapodaja na dziewczynki:baffled:
 
U nas tez sa duże zapasy. Kupowanie przez cała rodzine a potem nie wiem co mam ubrać bo za duzo rzeczy ma:-)
 
Ewus, Ty to masz tesciow! Złoci ludzie! :tak: Tylko pozazdroscic! :tak::-):tak:

Redaktorka, Sara ma duzo ciuchow chlopiecych, ktore w poaczeniu z dziewczecymi swietnie sie komponuja :tak::-) Np. ma fajne brazowe spodnie z Kenzo, do tego zakladam jej sweterek w jakims neutralnym kolorze i rozowa kamizelke i wyglada super :tak::-) W ogole bardzo podoba mi sie polaczenie brazu i jasnego rozu :-):-):-)
 
Alka ma ciuchy ze strychu, a wyjściowe kupuję najczęściej na bieżąco, sporo ma jeszcze dostanych ciuchów od moich kumpelek z dziećmi, butki kupujemy nowe, no i zawsze patrzę na jakieś obniżki firmowe;-)
redaktorka, ja różu nie lubię, ale kupuję, bo wszyscy mówią na Alkę - chłopczyk:-p
 
A ja, jak juz urodze moja ksiezniczke, to tylko rozowe bede jej kupowala! :-p Po pierwszym synku mam taka potrzebe (chociaz za rozowym tez nie przepadam). :-D
 
hehe ja na sobie rozu tez nie lubie bleeee.. kojarzy mi sie z tymi sztucznymi panienami z disco ;)

ale na malej jaknajbardziej :D wydaje mi sie rozowy ladnie sie komponuje z jej karnacja:D poza tym uwielbiam bialy na malej i moro itd :D
 
ja przeciwko rozowemu nie mam nic , zreszta malo mam do powiedzenia bo tu jak wejdziesz do sklepu to masz dwa dzialy dla chlopcow gdiz wszystko absolutnie jest niebiesko_szaro_zgnile, albo dzial dla dziewczynek gdzie wszystko jest rozowo rozowe.....choc przyznaje czasami uda sie cos znalezc w innym kolorku
 
reklama
Bedyta, pozycz tego strychu;-)

nie dziwie sie Ollesi, ze ma zapotrzebowanie na roz, bo chlopiece rzeczy sa w ciemnych, zgnilych kolorach a takich tez nie lubie, kocham zielen, zolcie, czerwone, niebieskie w radosnych odcieniach

a dzis szybko zahaczylam o sklep i kupilam jej za 1,25 za sztuke, boskie male majty:-D
 
Do góry