reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
c.d.
i jest SUPER!!!:tak::tak: Pszczola uwielbia na nim siedziec, lezec, turlac sie po nim;-) Jest leciutki, wiec pszczola wszedzie go moze sama przetransportowac. Ja bym Ci radzila nad czyms takim sie zastanowic, bo takie maluchy jak nasze i troche starsze lubia korzystac ze sprzetow, ktore moga wedle swojej wyobrazni wykorzystywac:tak: no i ktore sa wygodne, a fatty jest!:tak:

Te fotele z Twoich linkow sa bardzo ladne, ale po pierwszse strasznie drogie:szok: (szczegolnie dwa pierwsze), a po drugie sadze, ze niestety niezbyt wygodne, bo dzieci wola sie raczej "uwalic" na meblu, niz siedziec wyprostowane jak struna;-) No i kolejna sprawa, ze ten ostatni fotelik jest do 3 lat tylko.
 
Majka, rzeczywiscie bardzo drogie te fotele, i chyba tylko cieszylyby oko rodzicow, tak jak Dominique,pisala, moga okazac sie nie praktyczne...
moi znajomi maja fotele takie jak doradzala Dominique(to chyba taki typ jak worki sako,prawda?), i dzieciaki maja z nimi kupe zabawy, walaja sie na nie jak moga, skacza i sie wyglupiaja, nie robiac sobie krzywdy

a po drugie kto widzial rozbawione dziecko grzecznie siedzace na foteliku;-)
 
dominique- bardzo mi się podoba ten fotel:tak::tak: na razie jeszcze nie kupię, bo nie miałabym go nawet gdzie wstawić...ale jak sie zwolni pokój szwagra, to na pewno:-)
 
dominique już na pewno pisałam, że mi się podoba, poprzednim razem;-) pokaż nam jeszcze Pszczołę jak ujeżdża fotelik:-)
Majka i jak znalazłaś coś?
ewa to już niedługo, już prawie wiosna:tak: to za chwilę lato i wakacje;-)
 
Dominique, kapitalne sa te "pufy" :tak: ale u mnie jak narazie brak miejsca na dodatkowe sprzety :baffled:

Majka, ceny tych fotelikow mnie powalily! :szok: Zdecydowalas sie na ktorys czy szukasz dalej?

A ja wczoraj wrzucialm do prania wszystkie nowe ciuchy Sary i wyszlo mi, ze mam dla niej samych koszulek letnich, z ktorych wczoraj metki oderwalam, z 15 sztuk! Do tego dochodza jeszcze te, ktore juz nosila :szok: A ja myslalam, ze na lato bede musiala jej jakies kupic :-p;-):-)
 
fajny nawet ten fotelik dominique ;)

powiem Wam my juz kawalek czasu temu kupilismy inny :) rozklada sie jak mala kanapa :d i uwazam ze to strzal trafiony w 10! jest bardzo wygodna ta kanapka i mala szaleje z nia jak nie wiem rozklada ja przesuwa w rozne miejsca spi bawi sie szaleje :D
a oto nasza kanapka :) (no nasza ma troche inny nadruk )

Disney Princess Flip Open Sofa - Wal-Mart
 
reklama
Narazie zaczęłam licytować taki :
MEBLE DLA DZIECI - FOTEL - FOTELIK okazja od 1 zł (322120959) - Aukcje internetowe Allegro

Zobaczę do jakiej ceny dojdzie, Co do fotela Dominiqe to bardzo mi się podoba ale dla mojej Oliwki musi być coś stabilnego a boję się że na tym fotelu co 5 minut by lądowała na głowie :(

Majka, on jest stabilny, bo wypelniony kulkami styropianowymi, ktore jak dziecko siedzi, lezy czy nawet stoi, to sie odpowiednio ukladaja i stabilizuja cala "konstrukcje". Wbrew pozorom jego struktura nie jest "plywajaca". Wg mnie jest bardzo bezpieczny i nawet pszczola ze swoja sklonnoscia do roznych akcji ekwilibrystycznych jeszcze sie z tego fotela nie spierniczyla:tak: Mysle, ze bardziej wywrotne sa wlasnie takie fotele a'la dorosle.
 
Do góry