reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziunie jak lalunie, czyli ciuszki i inne cacuszka dla Maluszków

reklama
O jacie, Alutka bedzie Miss Stoku na 100%:-)

A ja kurdebele, musze kupic Pszczole kurtke na zime, bo okazalo sie, ze ta z zeszlego roku (rozm. 92) ma za krotkie rekawy:szok: A zima sie u nas juz rozkreca - wczoraj padal snieg:baffled: Bylam dzis w 5.10.15 i na 98 same bździny były, a ja chcialam pszczole kupic taka o sklep 5 10 15 - MAŁA DZIEWCZYNKA, buuu:crazy: Jutro jade do mamy, to w gdansku poszukam odpowiedniego rozmiaru:tak:
 
O jacie, Alutka bedzie Miss Stoku na 100%:-)
hi hi to zależy od tego czy narty będzie chciała założyć:-D
obkupiłam te moje dzieci już na całą zimę, w poniedziałek w 5.10.15 jeszcze jest mnóstwo rzeczy dominique, tylko gorzej z rozmiarem, ja płaszczyk na zimę z cheerokie po przecenie kupiłam, za radą sandry w daichmanie kupiłam śniegowce, też już przecena;-) a dokończyłam zakupy na allegro, ocieplane spodnie dla obydwojga, narciarskie dla Wojtka i jeszcze spódniczkę bombkę dla Aluty, bo ona ostatnio sukeke i sukeke chce:-p no i skoczyłam jeszcze na strych: sztruksy i dwie bluzy dla Wojtka, dresik z aksamitu dla Aluty i fajne bluzeczki tak pod sweter znalazłam, no i jeszcze narciarskie dla Ali znalazłam po Wojtku:-D
ufff narobiłam zakupów:-p
 
Bedyta- a gdzie sa sklepy sieci "Strych"???? bo chętnie bym sie wybrała;-):-D

Ami też na zimę ubrana, oprócz śniegowców ale na razie sie rozglądam bo w razie draki ma kozaczki a sniegowce kupi sie szybko jakby nagle nas zasypało;-)

ile wieksze od nóżki kupujecie butki zimowe?? bo Ami ma dł 15,5 (jak ostatnio mierzyłam) i nie wiem czy 17cm wkładki nie bedzie za duzo??
 
Bedyta- a gdzie sa sklepy sieci "Strych"???? bo chętnie bym sie wybrała;-):-D
ile wieksze od nóżki kupujecie butki zimowe?? bo Ami ma dł 15,5 (jak ostatnio mierzyłam) i nie wiem czy 17cm wkładki nie bedzie za duzo??
zapraszam do mnie:-p
Alka ma stopę 16cm, buty ok.17,1 i 17,5 najlepsza różnica to tak 1-1,5 cm, więc nie powinny być za duże:tak:
 
no wlasnie ja tez sie zastanawialam jak duze butki kupic ale nie ma sensu zbyt duze bo raz ze nie wygodnie dwa ze nie zdrowo no i 3 ze dziecko hihi wyglada jak klaunik :D:D

aaa ja wczoraj zakupilam malej kolejny zestawik ubrankowy.. sweterek z takiej mieciuskiej welenki do kolanka na dwoch guzikach z szerszym kolnierzem :D do tego zielone sztruksy i bluzka z dlugim rekawkiem - mam zdjecie wklejam- ale nie oddaje za bardzo tego jak wyglada :D musze ubrac tego lobuza naszego malego i wkleic wtedy zdjecie :D



:)
 
Bedyta- a gdzie sa sklepy sieci "Strych"????
Mada, hahahah :-D:-D:-DDobre, dobre :-D:tak::-D

Dominique, i co, udalo sie Wam upolowac ta kurteczke?
My mamy jedna z 5-10-15, taka kurtka 5-10-15 nowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (484201653) - Aukcje internetowe Allegro
Ciepla, fajna, ale tylko na "sucha" zime sie nadaje ;-)

Domiska, cudny zestaw!:tak:Szczegonie sweter - boski!!!:tak::-) Szantusia bedzie wygladac rewelacyjnie! :tak:

Bedytka, u was "sukeka", a u nas "pódnićka" :-p W koncu to dziewczynki, wiec nadszedl ten czas :-p;-):-)

Przyszly wylicytowane spodnie narciarskie z h&m - swietne sa :tak:Juz wczoraj wyprobowalysmy, chociaz nie bylo mrozu ;-):-) Spokojnie do konca zimy starcza, bo sa jeszcze ciut duze :tak:
No i czekam teraz na kurtke z next'a - taka bezowa z laleczka na plecach - polowalam na nia juz dlugo, zawsze mnie ktos przelicytowal, ale w koncu sie udalo ;-):-)
 
reklama
A my teraz szukamy butów na zime, na allegro zdobyć Bartki w dobrej cenie to szukanie i szczęście. Wydaja się super nieprzemakalne i oddychajace. Nie wiem jak inne marki, moze coś polecicie?
 
Do góry