reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzidziuś w obiektywie:)

A moja na cycusiu wyłącznie i taki pucek z niej ale fakt lubi sobie pojeść ;-)
Jestem ciekawa ile już waży.Za dwa tygodnie będę na szczepieniu to zobaczymy ile waży.Ostatnio przez półtora miesiąca na pierwszym szczepieniu przybrała 2,5 kilo
 
reklama
Iza - widzę, że Lenka ładnie chwyta. A mój Nygusek nie chce ^^ Chyba czas przygotować gryzaka, może z tym mu lepiej pójdzie. ;)

Piękne te Wasze Szkraby!
Olka - świetny miał strój na Chrzest.
 
Magda no ja waze młoda w nosidelku. Mamy taka ręczna elektroniczna wagę i pierw nosidelko a pozniej razem. Jutro ja zwaze bo zapomniałam ile było ostatnim razem:/ Anka no chwyta:) juz nie raz uderzyła sie grzechotka w głowę :sorry2: Ale nawet nie zwraca na to większej uwagi. Zdziwi sie i jedzie dalej:sorry: hih fajnie tak popatrzeć na te nasze szkraby:) a tak niedawno czekaliśmy z niecierpliwością na rozpakunki:-D hehe tylko było a kiedy ja, mógłby juz wyjść dzidzius;-)
 
Wszystkie szkrabki prześliczne i wszystkie mają to "coś" w sobie co sprawia że można się zachwycić... :-)

smile, fryzurka Frania wymiata... boski jest...:tak:

Oliwka, dorodną masz córunię i śliczną... :-)

Co do rudych włosów, to moja siostra takowe posiada i zawsze jej tego zazdrościłam, ona jednak tego nie docenia i od zawsze farbuje się na nudny blond...:baffled: Mi strasznie podobają się dzieciaczki z rudymi włoskami a jak mają do tego loczki to wogóle... Mam taką sąsiadeczkę która posiada burzę wściekle rudych pierścioneczków i normalnie nie mogę się na nią napatrzeć... :tak:
 
Magda -jak zdecydowaliśmy sie na dziecko to na weselu kuzyna była taka ruda dziewczynka w kręconych włoskach... pokazałm ją M i powiedziałam że ma mi taką dziewczynkę zrobić :-D póki co wiemy że jest dziewczynka :-) piękne włoski ma twój synek

Olka - przystojaniak z Twojego syna

a oto moja Mania IMG_4188.jpgZdjęcie0685.jpgZdjęcie0690.jpg
 

Załączniki

  • IMG_4188.jpg
    IMG_4188.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 87
  • Zdjęcie0685.jpg
    Zdjęcie0685.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 84
  • Zdjęcie0690.jpg
    Zdjęcie0690.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 81
to mój królewicz nr jeden:






to ja z moim Krówlewiczem nr dwa

:-D





phel-
słodziaki z Twoich synków :)


anila- od razu widać ze Twoja Marysia to dziewczynka taką delikatną buźke ma :zawstydzona/y: Sliczna ksiezniczka:tak:

magda- to zdjecie mnie rozczuliło :) same słodkodci:-)

smile- fajnie 2 chłopców:) nie marzyła Ci się dziewuszka? :-) Ja tez mam 2 i chce jeszcze jednego:-p chłopaka ocxywiscie hehe:-) Franuś jest przesliczny, a starszy to juz kawaler:-)

iza-
Lenka jaka pyzucha, tylko ja zjesc:-p:tak: słodka :)

olka
- fajne zdjecia, a Mały jsaki przytojniak w tym garniturku:tak:

wszytkie dzieci sa sliczne ,nie ma chyba brzydkich niemowlat:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry