reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Aneczko ale miałaś wczoraj dzień naprawdę współczuję.Ja nie wiem co to jest kolka bo ani Laura nie miała ani Ala tylko znam z opowieści koleżanek.



 
reklama
KRECIKU dzięki serdeczne ,kupię sobie jakby coś maluszka złapało ,bo dobrze miec takie specyfiki pod ręką

Aneczko współczuje kochana ,wszystko ci się zwaliło naraz ,wiem co to kolki ,mój kamil miał i najczęściej w nocy ,Oskar miał może ze 4 razy ale dość delikatne i mam nadzieje że takie pozostaną .

Mojego malucha codziennie za to męczą czkawki ,próbowałam już wszystkiego ,zmieniania pieluchy ,ciepła herbatka i mleko ,okrywanie kocykiem i nic... wydaje mi się że ma po prostu skłoonność do czkawek .Gdzieś o tym czytałam tylko gdzie ? skleroza
 
Mój przynajmniej 1 czkawka dziennie ;) ja pisałam,że to przez niedojrzałość przepony Wioluś ;)
Aneczko,bardzo ci współczuję,ja tez nie wiem co to kolki,a jak czasem Oliwierek popłacze nad ranem bo go brzuszek zaboli to od razu paniki dostaję,także nie wiem jakbym zniosła kilkugodzinny płacz,biedny Witulek malutki...
Pozdrów Bartka ode mnie,mam nadzieję,że lepiej sie juz czuje!
 
Brianek tez ma czkawki kilka razy dziennie,przeważnie po jedzieniu.czasem ma tak mocne ze przez to duzo ulewa..nie znalazlam rady zeby mu jakos pomoc..chyba same muszą przejsc..
 
Hania dzisiaj od 14 chyba ma ta wstretna kolke, bo krzyczy caly czas i sie napreza bidulka, nie moge na to patrzec :( Herbatka z koperku Hippa nie pomaga, Espumisan tez nie bardzo :( I jeszcze jej jakies krostki na buzi wysypalo, nie wiem, moze to potowki ? Nigdy nie miala jeszcze , to nawet nie wiem jak potowki wygladaja, co ze mnie za matka ::)
Kreciku, a nie wiesz czy ta masc mozna kupic w Polsce ? Bo szczerze mowiac pierwsze slysze, dziewczyny, któraś próbowała może ?

Leży teraz u taty na brzuchu i troszke sie uspokoila, moze juz jej minie?
 
reklama
Jak ja wam współczuje dziewczyny ze wasze maluszki mają te wstrętne kolki.
Mojemu też niedawno na twarzy powychodziły takie krostki gdzies wyczytalam ze kalia jest dobra, jak narazie przemywałam mu 2 razy twarz może pomoże bo to strasznie wygląda
 
Do góry