reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

Dziewczyny,jesli krostki sa podskórne,takie jak kaszka i nie są czerwone,a skórka sie nie łuszczy to sa to zmainy hormonalne po porodzie,mój Oliś tez to miał i samo znika...potówki sa czerwone,z białym czubeczkiem,szybko znikają,najlepiej je przemyć rumiankiem,z kolei skaza białkowa objawia sie czerwonymi,suchymi placami na policzkach.
 
reklama
Dyziu mam nadzieje ze i w polsce dostaniesz ta masc bo tutaj mowia ze to metoda naszych babek, stara jak swiat!!! Zapytaj w aptece o masc z olejku kminkowego , albo masc kminkowa! Tutaj to sie nazywa WIND SALBE co znaczy po przetlumaczeniu tyle co MASC NA WIATRY!!!
Polecam!!!
 
Mój Michałek zaczyna wracac do zdrowia - naszczęście, bo już nie dawałam rady fizycznie a i patrzec na cierpienie synka nie było łatwo. Katarek takiemu maleństwu, które jeszcze nie potrafi oddychac buzią może skutecznie zatruc życie. Jedzenie przez 2 min i okropny płacz bo katar uniemożliwia ssanko, spanie max 10 min bo katarek spływa do gardełka i przydusza także przez te parę dni Michał cały czas był na moich rękach (sikac chodziłam też z nim na rękach) a moje plecy poprotu są zmasakrowane ( co za ból). Ale wczoraj wieczorem o 8 po podaniu wszystkich medykamentów ssał 15 min i spał do 12 potem do 3, później już budził się co godzinkę ale to i tak dla mnie wielka radosc, że Misio już lepiej się czuje i normalnie ( w mniarę) oddycha.
 
Takie maleństwa szybko wychodzą z chorób .Mój Kamil jak miał pół roczku miał zapalenie oskrzeli i szybciutko z tego wyszedł .Tyle że takie maleństwa najbardziej męczy katarek
 
brrrrrrr wspóczuje Megi .Nas też to napewno czeka a ja się najbardzoej boje ścigania tego katarku.Musze iść z małą do okulisty bo ma oczko zaropiałe od urodzenia.Trzeba odetkać kanalik łzowy.BOje się jak cholewcia.Nie wiem czyją utrzymie.
 
Duuużo zdrówka dla Michasia,cieszę się,że juz katar mu mija! Kaju,nie bój się,napewno małej się polepszy z oczkiem po wizycie więc nie zwlekaj.
 
reklama
dziewczyny ile jedzą Wasze dzieci???? moj wczoraj wytrąbił 110ml i pożniej 120 ml odciągniętego pokarmu.
 
Do góry