reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowy kącik i akcesoria

ewan

Mamy lipcowe'08 kom.502765656
Dołączył(a)
20 Listopad 2005
Postów
3 319
Miasto
Augustów
wiem, że nie wszystkie mamusie mogą sobie pozwolić na oddzielny pokój dla maluszka, ale nawet malutki osobny kącik bedzie tu mile widziany!

dawać babeczki zdjęcia!

ja swoje wkleje po piątku.
 
reklama
Jak jutro troche ogarne to pokaze gdzie bedzie nasz dzidzius mieszkal!!!
Nie przypomina to wprawdzie jeszcze pokoju dziecinnego ale na poczatek miejsce wystarczy!!! Jak bede urzadzac to tez powklejam pare fotek!!!
 
I tak jak ewan juz wspomniala, ze nie wazne jak duzo tego miejsca, tylko wazne zeby te bobski mialy jakis kacik!!!
Nie wazna ilosc!! Pamietajcie !!! Moze ktoras ma juz caly taki kacik urzadzony?? Ja jeszcze nie mam, ale bede powolutku urzadzac!!! Bo jeszcze zadnych mebli nie mam, poprostu nic!!!
 
Ja narazie mam taki kącik w wyobraźni :) Poki co nie chcemy niczego jeszcze urządzac, bo wydaje mi się to jeszcze za wcześnie. Ale myślę, że tak gdzieś po Wielkiej Nocy zacznę szaleć. I obiecuje sie pochwalić. :)
 
Ja tez jeszcze nic nie mam,ale jutro wkleje foti z tym pokojem gdzie jest dziecinny pokoik planowany!!! Na poczatek juz idea wystarczy!!! To fajnie Elpis ze juz taka masz, nawet w glowie!!! Bo myslec mozemy! A ja tez jeszcze nic nie kupuje bo mysle podobnie jak ty, ze to za wczesnie!
 
ja jestem zupełne bezguście-więc poprosiłam o pomoc zaprzyjaźniona projektantkę, mamy ten sam gust tylko ona umie to ubrać w realia-bedę miała kolorki wiosenne-zielony z żółtym. meble jasne-takie bielone drewno.
zdjęcia też tu załączę ale dziś już poźno, pa pa
 
To widze Ewan ze planujemy podobna kolorystyke!!! Ja myslalam o dwoch odcieniach zieleni i mebelki tez mam upatrzone w bieli! Ja lubie sie kolorami bawic i moze jeszcze inna idea mi przyjdzie do glowy!
 
reklama
Ojoj,a ja mam pokój na pomaranczowo i maluszek będzie miał kącik u nas w sypialni,więc raczej nie kupie pościeli do ł,óżeczka w kolorze różowym ani niebieskim tylko raczej jakaś beżową albo żółtą lub właśnie zieloną...
 
Do góry