reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci ok 18 m-ca - rozmiar ciuszków ?

shibaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2005
Postów
18
Ciekawa jestem jaki rozmiar ciuszków noszą Wasze 18-miesięczne (i ciut więcej) pociechy (no wiadomo że zależy to od firmy ciuchowej, ale tak przewaznie jaki rozmiar pasuje)?
Zaczęłam kompletować garderobę "wiosenną" i działam trochę w ciemno, nie wiem na jaki rozmiar się przygotować. Czy rozmiar 92-98 będzie mocno przesadzony? :)
 
reklama
ja mam wielkoluda, kupuje minimum 98,

ale kolezanka ma dziecko 2 mieisące starsze i kupuje 86.

nie ryzykuj jeszcze z zakupami, malutka moze Ci wyskoczyć w ciągu zimy albo przystanąć...
 
Moja trzyletnia córka nosi rozmiar 98 :)

dzieci najszybciej rosna w pierwszym roku życia, potem to już tyle o ile... bo mają ciekawsze sprawy niż jedzenie ;)
 
:laugh:
To że mają ciekawsze sprawy niż jedzenie to zauważyłam :)

Ania teraz nosi ciuchy w okolicach rozmiaru 86 ... to chyba do wiosny do tego 92 dobije? ;)
 
Oskar ma 15msc i kupuję mu 80, czasem jest akurat czasem za duze, tak samo 86. kupiłam mu kilka rzeczy na wyrost a okazuje się, że róznie to bywa. z reguły wszystkie "góry" sa za duze a "doły" ok.
no ale Oskar jest troszke malutki. ma dopiero 78cm, gdzie dzieci potrafia juz mieć 85. no ale wszystko do nadrobienia. rozwija sie prawidłowo.
myślę, że jeśki teraz ma 86 to 92 będzie ok.
pozdrawiamy
dsc002616ov.jpg
 
reklama
Do góry