reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

reklama
Dziękuję ogromnie za ciepłe słowa Kobietki, wiedziałam, że mogę liczyć na Wasze kciuki :) Jadę zaraz do Kubunia, bo miał miec dziś badania. W miarę możliwości będę was informować. Jeszcze raz serdecznie dziekuję. Pozdrawiam!!
 
superrrrrr Maluszki!!!!
Gratuluję Rodzicom tak ślicznych pociech ;)
Mam nadzieję, że ja też niedługo będę mogła pochwalić się naszą córeczką ale perspektywa czekania aż do 26.09 przeraża mnie...
 
już za chwile nam się sierpień kończy
lada moment i tak samo sie stanie z wrzesniem ;D

chociaż z drugiej strony jeszcze około 40 długich dni ::)

najlepiej to sie czyms zając, ja mam własnie taką strategię, robić dużo, latac dużo, myśleć o zniecierpliwieniu mało
plan realizuję w 2/3 ;D
 
Halo dziewczyny,
Wpadłam zajrzeć do Was co słychać, a tu prosze bardzo dzidziulki juz sie pojawiły - GRATULACJE dla mamulek i trzymam kciuki za Maksia, Kubusia, Natalkę i Majeczkę. A ja jescze 8 tygodni. Trzymam za Was kciuki, bo wrzesień tuż tuż... :)
 
Śliczne te nasze "wrzesniowe" sierpniowe dzieciatka.Kochaniutkie bużki!!!! Ja tez juz chce moje dzieciątko!!!! :( ;D
 
Właśnie otrzymałam sms-a od EDIT ;D ;D ;D

"A ja mam już córkę przy cycu ;D urodziła się dziś o 8:45, waży 3.100, długa 52. Bolało ale do zniesienia. Jestem szczęśliwa !
_473873_n.jpg


Odpisałam Edit, że gratuluje jej w imieniu swoim i wrzesniówek ;D ;D ;D ;D ;D

 
Ja cie... A jeszcze wczoraj grilowała ze znajomymi ;D ;D ;D

EDIT GRATULACJE OGROMNE DLA WAS WSZYSTKICH. DLA CIEBIE, MĘŻA I MAJECZKI!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
O rany jestem taka wzruszona aż mi się plakac chce ::)
Jak to wszystko może sie czasem blyskawicznie potoczyć :o
EDIT OGOMNE GRATULACJĘ ;D ;D ;D :-*
 
Do góry