reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

reklama
Sto lat Majeczko

Edit kochana, dzielna mamusia z Ciebie,
Wychodź jak naszybciej ze szpitala i przesyłaj nam fotki słodkiej kruszynki.

A nam kochane życzę tej samej radości już wkrótce !!!
 
A ja z tego wszytskiego nie napisałam pełnej wersji smsa od Edit :p
dzisiaj jak siedziałam w szpitalu i czekałam na KTG , to z nudów przeglądałam sobie swój telefon i jeszcze raz przeczytałam dokładnie wiadomośc od Edit
było tam jeszcze napisane, że Majka dostała 10 pkt ;D
 
Serdeczne gratulacje Edit!!!! Z tego co pisała Melanie to malutka silna i zdrowa, a to najważniejsze :))))))))
Wzorowe 10 pkt Apgar!!
Powoli zaczyna nam sie powiekszać grono "wrześniowych dzieciaczków". Ciekawe kto następny ... ;)
 
reklama
No własnie Isiaczku ;D

Oto sms od Blanus wysłany o 12.47

"Mała jest pupą na dole. Boli jak cholera a ja mam rodzic naturalnie... Teraz czekam na skurcze i większe rozwarcie :(

Przesłałam jej dużo pozytywnej energii i odpisała, że dziękuję bo jej się przyda i :

"Kurna, jak boli, a to dpoiero początek ale będę Twardzielem! (tak jej kazałam ;D)Ucałuj ode mnie dziewczyny i trzymajcie za mnie kciuki

Odpisałam, że oczywiście, że to zrobię ;D
 
Do góry