reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

Beacia hurrrra!!!!! Dlaczego do nas nie zaglądasz?????? Tęsknimy za Tobą!!!! Fajny Krystianek juz jest pyzunia taka... pisz co u Ciebie bo ja juz się martwiłam

Milion buziaczków dla Ciebie :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Dzieki kochane ze jeszcze o mnie pamietacie!!! :-*
U mnie wszystko ok.Mały rosnie jak na drozdżach.Ma juz 65 cm i 6500g.Czyli po 100 gram na centymetr ;D ;)
Nie miałam czasu bardzo zaglądac bo chwilowo nie miałam netu,a teraz jeszcze swieta no i generalne porządki.Pati często mi choruje i nadrabiamy dziennie zaległosci ze szkoły.Czeka nas chyba usuwanie trzeciego migdałka we ferie.Niewiem jak jej to wytłumaczyc zeby sie nie bała. Postaram pisac sie częsciej,a teraz ide nakarmic głodomorka bo własnie sie obudził i nie ma zamiaru sam zasnać :) Narazie kobitki.I jeszcze raz dziękuję za to że o mnie pamiętacie.Papa :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Beacia nowa chałupka to jakie tam generalne porządki zapracowana kobitko!!!!

Biedna Pati.... ja tez miałam usuwane migdały. Powiedz jej że będzie mogła jesć lodów do woli... mnie to przekonało ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Wpadaj w wolnej chwili i pisz jak tam dzieciaczki no i jak Ci sie mieszka na sw ;)oim
 
Paris- ciocia Gabrysia i Mikołajek ślą Ci sto buziaczków

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Byłam z małym u lekarza poniewaz po tych lekach co ostatnio mu pani doktor przepisała nic sie nie polepszyło nadal ma okropny kaszel i katarek od wczoraj dostaje antyboityk jak do poniedziałku nic sie nie zmieni to niestety ale bedzie musiał dostac zastrzyki
 
reklama
Krysian bardzo sliczny chłopak
Kociak na tych zdjeciach Martynka wygkada na bardzo grzeczna i wesoła dziewczynke no i ma fajnego konia :)
 
Do góry