reklama

Dzieciaczki urodzone w Lipcu 2004

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2004 roku' rozpoczęty przez marzena 852, 10 Lipiec 2008.

1. marzena 852

marzena 852 Początkująca w BB

Witam mamusie które urodziły swoje pociechy cztery lata temu ,
    piszcie jak rosną wasze dzieciaczki i jakie postępy robią w tak młodym wieku,i wiele innych tematów związanymi z czterolatkami:-)

Pozdrawiam mama cztero latka i rocznego :-D

2. mamaAli1

mamaAli1 Aktywna w BB

marzena 852 Witaj ja Alusię urodziłam 23 lipca i dla mnie (jak dla każdej mamy ) jest najcudowniejszym dzieckiem pod słońcem:-) Teraz jestem w 39 tc i obawiam się troszkę jak to będzie z drugim dzieciaczkiem:-)
    Serdecznie pozdrawiam mamuski lipcóweczki:-) i nie tylko...

3. reklama
  4. marzena 852

Witam :-)

Ja zachodząc w drugą ciążę też się obawiałam czy dam sobie radę, ale jak już urodziłam to musiałam dać sobie radę i nadal daję, to też dużo zależy od starszego dziecka jak się zachowuje względem młodszego. Ja jak wychodziłam ze szpitala to przyszedł po Nas mój synek z mężem, i zaczął podskakiwać i się śmiać. Ja się jego pytam co ci tak wesoło, a on na to: bo mam brata. I nawet nie jest zazdrosny, chce mi przy nim pomagać, będąc jeszcze w ciąży niespodziewała bym się że tak będzie. :-)

pozdowionka:-)

Ostatnia edycja: 15 Lipiec 2008
  5. Mega Mindy

Mega Mindy Początkująca w BB

Moja cora tez z lipca 2004, dokladnie jutro ma czwarte urodziny:tak:

6. marzena 852

:-DWszystkiego najlepszego waszej córeczce,niech rośnie zdrowo,i niech ma zawsze uśmiechniętą bużkę.:-)

Pozdrawiam solenizantkę i jej rodziców:-)
    [​IMG][​IMG]

7. rendes

rendes mama Amelki i Samuelka

Witam serdecznie wszystkie mamy!
    Ja swoją córeczkę Amelkę urodziłam 12 lipca 2004 i jest moim największym skarbem.To cudowna,mądra i opiekuńcza dziewczynka.

Pozdrawiam wszystkie czterolatki:-)

8. Agata_23

Agata_23 Zaciekawiona BB

Witam ja swojego synka Danielka urodzilam 26 lipca 2004.Jest moim calym Swiatem.To bardzo bystry,zdolny i bardzo otwarty chlopczyk.Kocham go z calego serduszka:-D

Ostatnia edycja: 14 Styczeń 2009
  9. gosiagd5

gosiagd5 Początkująca w BB

Witam . Moja córeczka urodziła sie 15 lipca i też ma na imię Amelka. Pozdrawiam:))

10. reklama

Poleć forum