reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki urodzone w Lipcu 2004

Dołączył(a)
8 Lipiec 2008
Postów
8
Witam mamusie które urodziły swoje pociechy cztery lata temu ,
piszcie jak rosną wasze dzieciaczki i jakie postępy robią w tak młodym wieku,i wiele innych tematów związanymi z czterolatkami:-)

Pozdrawiam mama cztero latka i rocznego :-D
 
reklama
marzena 852 Witaj ja Alusię urodziłam 23 lipca i dla mnie (jak dla każdej mamy ) jest najcudowniejszym dzieckiem pod słońcem:-) Teraz jestem w 39 tc i obawiam się troszkę jak to będzie z drugim dzieciaczkiem:-)
Serdecznie pozdrawiam mamuski lipcóweczki:-) i nie tylko...
 
Witam :-)

Ja zachodząc w drugą ciążę też się obawiałam czy dam sobie radę, ale jak już urodziłam to musiałam dać sobie radę i nadal daję, to też dużo zależy od starszego dziecka jak się zachowuje względem młodszego. Ja jak wychodziłam ze szpitala to przyszedł po Nas mój synek z mężem, i zaczął podskakiwać i się śmiać. Ja się jego pytam co ci tak wesoło, a on na to: bo mam brata. I nawet nie jest zazdrosny, chce mi przy nim pomagać, będąc jeszcze w ciąży niespodziewała bym się że tak będzie. :-)

pozdowionka:-)
 
Ostatnia edycja:
:-DWszystkiego najlepszego waszej córeczce,niech rośnie zdrowo,i niech ma zawsze uśmiechniętą bużkę.:-)

Pozdrawiam solenizantkę i jej rodziców:-)
481fc42f90.png
89346fc348.png
 
Witam serdecznie wszystkie mamy!
Ja swoją córeczkę Amelkę urodziłam 12 lipca 2004 i jest moim największym skarbem.To cudowna,mądra i opiekuńcza dziewczynka.

Pozdrawiam wszystkie czterolatki:-)
 
Witam ja swojego synka Danielka urodzilam 26 lipca 2004.Jest moim calym Swiatem.To bardzo bystry,zdolny i bardzo otwarty chlopczyk.Kocham go z calego serduszka:-D
337a1a78df.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry