reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciaczki urodzone z naczyniakami...

Joanna@

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2006
Postów
886
Mam pytanie odnosnie dlugosci wystepowania naczyniakow plaskich u innych dzieci.Moj synek ma naczyniaka na czole w ksztalcie serduszka , na oczkach i pod noskiem.Jak sie nie zlosci to robia sie juz jasniejsze ale nadal widoczne, (on zadko nie placze:p)
 
reklama
Moja Maja ma naczyniaka wypukłego na prawej łopatce, tez w kształcie serduszka, jak na razie nie zauważyłam jakichkolwiek zmian, może dlatego, że jest najczęściej zakryty.
 
Mozliwe..poniewaz te wypukle ciezej schodza...tak mowil pediatra........U mojego malego jak nie placze sa blado rozowe a jak sie urodzil to byly bardzo czerwone.
 
Moja Maja ma naczyniaka chyba troche wystajacego na czółku(i pediatrzy bo byłam u kilku powiedzieli że do roku zniknie )
 
Moj Kubus ma takiego naczyniaka na raczce ale od jakiegos miesiaca powoli niknie raczej nie blednie tylko miejscami zanika.I teraz ma jakdyby takie drobniutkie kropeczki w miejscu gdzie byl. Jest ich coraz mniej. Moj pediatra powiedzial ze zanika do do 3 roku zycia.







 
dzisiaj pediatra powiedział mi żeby delikatnie uciskać ale delikatnie tego naczyniaka to szybciej się wchłonie
 
jsorbek a powiedz mi jaki jest u twojej Mai, wypukły????

moja Maja ma wypukły i na dodatek wkoło tego naczyniaka też jest takie wypukłe i troche sine, niby wszyscy lekarze, a było ich 3 ogladali go i kazali obserwowac i mówili że do 2 lat powinien się wchłonąć, ale mnie troche niepokoi to sine wkoło
 
Pycha u nas na zdjęciu widać - no raczej wypukły ale sinego nie ma dzisiaj taki dobry lekarz mi powiedział żeby delikatnie naciska to się wchłonie szybciej tylko leciutko bo jak mocno to sie powiekszy
Nie martw się przecież lekarze widzieli to chyba ic poważnego zreszta mnóstwo czytała o tym i wszezie pisze że dzieci maja takie to chyba nie ma się czym martwić :)
 
reklama
Wlasnie dzisiaj cicia mowila ze ich lekarz kazal smarowac to oliwka i delikatnie masowac, wtedy szybciej sie wchlania :) sprobujemy....
 
Do góry