reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieciowe zakupy

Tonya i tomi.pl - macie rację z tym co piszecie, że chyba za wcześnie na taki fotelik. Narazie i tak niewiele jeździmy samochodem, dopiero z końcem lata zaczną nam się dłuższe podróże. Wiem jedno, synuś mój wygląda już na roczne dziecko i jak jest ubrany w kombinezon i włożony do obecnego do 13kg nie może ruszyć nawet ręką taki jest ściśnięty :(

Tonya fajny ten Wasz fotelik. Zastanawialiśmy się też nad cybex pallas, ale miałam wątpliwości co do tego całego zabudowania w stosunku do komfortu dziecka...
 
reklama
Ja wczoraj zamówiłam Romer King Plus.

tez się zastanawialiśmy nad cybex pallas. polecam zobaczyć "na żywo" np. w Dudusiu. Moim zdaniem niewygodny, dziecko nie ma praktycznie możliwości ruchu. Mało miejsca na nóżki (sprzedawca mówił że na 2 letnim dziecku próbowali i się nie domyka) :( A w lecie będzie się mega pocić.

Maxi Cosi są podobno też ok i jeszcze chicco. Mają po 3 gwiazdki w crash testach
 
Tonya i tomi.pl - macie rację z tym co piszecie, że chyba za wcześnie na taki fotelik. Narazie i tak niewiele jeździmy samochodem, dopiero z końcem lata zaczną nam się dłuższe podróże. Wiem jedno, synuś mój wygląda już na roczne dziecko i jak jest ubrany w kombinezon i włożony do obecnego do 13kg nie może ruszyć nawet ręką taki jest ściśnięty :(

Tonya fajny ten Wasz fotelik. Zastanawialiśmy się też nad cybex pallas, ale miałam wątpliwości co do tego całego zabudowania w stosunku do komfortu dziecka...

Wiem, że zdania na ten temat są podzielone i na pewno zależy to od dziecka. Nasz synek nie narzeka, dłużej nam śpi w aucie odkąd w nim jeździ i mniej marudzi jak nie śpi, więc raczej jest mu wygodnie. A jeździmy dużo i długie trasy, bo mamy daleko rodzinę, dlatego postawiliśmy na bezpieczeństwo. A co do pocenia się latem, o którym wspomniała Dziuba to jak ktoś nie ma w aucie klimy to nie ma takiej opcji żeby się dziecko nie spociło w jakimkolwiek foteliku, ważne żeby było odpowiednio ubrane. A co do małej ilości miejsca na nóżki to nie zauważyłam takiego problemu.
Najlepiej to w sklepie sprawdzić czy się dziecku spodoba.
 
Hmmm oglądnełam Tonya ten fotelik i może to też jest związane z wielkością dziecka bo 2 latek, 2 latkowi nie równy. Ja jeszcze niby mam czas bo mały ma 4 miesiące, ale też jest większy niż przeciętny 4 miesięczniak i strasznie się złości w tej kołysce. No ale jak na razie jeszcze poczekamy
A i mam pytanie czy któraś kupowała swojemu dziecku gryzak Żyrafę Sophie???
 
mam nadzieję, zaraz przymierzymy bo kurier już jedzie. My sobie najpierw pojeździliśmy po sklepach i pooglądali je "na żywo" a potem kupili w necie. Może tak nieładnie w stosunku do tych co sklepy prowadzą ale 250zł różnicy to jest bardzo dużo...
 
reklama
Do góry