reklama

Dziecko w Internecie

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez eleana, 6 Lipiec 2009.

 1. eleana

  eleana

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jedni narzekają, że ich dziecko świata poza komputerem nie widzi. Inni cieszą się, że maluch w lot łapie nowoczesne technologie, bez których przecież nie da sobie rady w życiu. Czy możemy bez obaw pozostawiać dziecko w wirtualnym świecie?


  Jak to jest z tym Internetem, lepiej oswajać czy zabraniać?
  Zakazany owoc zawsze bardziej kusi. Prawda znana od lat najczęściej kojarzy się rodzicom z narkotykami, papierosami, alkoholem i seksem. Kolejnym nałogiem współczesnej cywilizacji jest także Internet.
  Więcej na stronie: iThink.pl
   
 2. reklama
 3. myszor78

  myszor78 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja myślę, że będę dziecko oswajać z netem, bo potem będzie jednak netowym kaleką, teraz w szkole nawet w zadaniach domowych trzeba z tego korzystać. Ale na pewno pod kontrolą. I dziecko nie będzie miało komputera u siebie w pokoju, to na pewno. Moja znajoma ma już dwóch nastolatków i mieli własny komputer. Ale zaczęła sie niepokoić, bo nocami tam wysaidywali. Więc próbowała różnych metod, włącznie z zabieraniem klawiatury i blokowaniem, ale dała spokój, bo dzieciaki są sprytniejsze i to obeszły bez problemu. Dlatego im zabrała i świety spokój. Jak chca skorzystac, to komp stoi w salonie i nie ma problemu...
   

Poleć forum