reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziecko w Internecie

Dołączył(a)
27 Maj 2009
Postów
1
Jedni narzekają, że ich dziecko świata poza komputerem nie widzi. Inni cieszą się, że maluch w lot łapie nowoczesne technologie, bez których przecież nie da sobie rady w życiu. Czy możemy bez obaw pozostawiać dziecko w wirtualnym świecie?


Jak to jest z tym Internetem, lepiej oswajać czy zabraniać?
Zakazany owoc zawsze bardziej kusi. Prawda znana od lat najczęściej kojarzy się rodzicom z narkotykami, papierosami, alkoholem i seksem. Kolejnym nałogiem współczesnej cywilizacji jest także Internet.
Więcej na stronie: iThink.pl
 
reklama
Ja myślę, że będę dziecko oswajać z netem, bo potem będzie jednak netowym kaleką, teraz w szkole nawet w zadaniach domowych trzeba z tego korzystać. Ale na pewno pod kontrolą. I dziecko nie będzie miało komputera u siebie w pokoju, to na pewno. Moja znajoma ma już dwóch nastolatków i mieli własny komputer. Ale zaczęła sie niepokoić, bo nocami tam wysaidywali. Więc próbowała różnych metod, włącznie z zabieraniem klawiatury i blokowaniem, ale dała spokój, bo dzieciaki są sprytniejsze i to obeszły bez problemu. Dlatego im zabrała i świety spokój. Jak chca skorzystac, to komp stoi w salonie i nie ma problemu...
 
Do góry