reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzień po dniu czyli pogaduchy Wczesnych Rodziców...

co do pogody to czekamy na śnieg nie lubie takiej szarości jaka teraz panuje

35mw.gif

 
reklama
Kasiu, w naszy przypadku pomocny był (i jest) żel na ząbkowanie Dentex-Gel. Po naprawdę krótkiej chwilce od posmarowania mój Kacper uspakaja się. Jest to żel jedne z droższych niestety (u nas kosztuje ok.22-25 zł) ale wg. mnie bardzo skuteczny. A biegunka to skutek ząbkowania araczej tego że wszytsko bierze do buzi. Smaruj jej tez często kremikiem jakiego uzywacie do pielegnacji miejsca gdzie sie ślini (bródka okolice ust). Mojemu Małemu jak nie wsmaruje to zaraz dostaje liszajków. Biedna Malutka no i Wy jestescie biedni :)
 
No własnie co tam u Julci ?? ja tez nie wiem co sie dzieje u nich...:(

A tak to niestety jest jak się skonczą kolki to sie zaczyna ząbkowanie ::)
U nas jeszcze z miesiąc i sie moze zacząć..:)
Dobrze wiedzieć o tym żelu Samotna Mamo :)
Zapiszę sobie nazwę i będę miała na przyszłość

A my byliśmy dzis u pediatry i leukocyty sie unormowały :D Uff, kamień spadł mi z serca
 
dzięki za podpowiedź samotna mamo ;)

Isiaczku cieszę się z Waszych leukocytów my będziemy badać małą w poniedziałek i mam nadzieję że i u nas się unormują i na święta będziemy mogli spokojnie wyjechać do babci :)

szkoda ze nie mamy żadnych wiadomości o Julce :-[
 
Kasiu wiec trzymam mocno kciuki za te paskudne leukocyty!!
My spedzamy swieta na miejscu...z tesciami, chciałam bardzo pojechac do mojej rodzinki na wigilię,
bo w zeszłym roku też nie byłam, ale niestety pracuję w pierwszy dzien świat :(
Za to na sylwestra jedziemy na ślask i spedzimy go z moimi dawnymi kochanymi przyjaciółmi (jeszcze z podstawówki i liceum).
Trzymamy sie do dziś razem :)
Ja dziś wyruszam na poszukiwania prezentów... ;D
No i wezmę sie za porzadki bo od poniedziałku wracam do pracy :(
 
Wiecie co, przestał podobać mi sie mój nick. Od czasu gdy mam Kacpra nie czuje sie "samotną mamą". Wychowuję go sama ale samotna nie jestem mam Kacperka :D. Od dzis bedę więc Kasia, mama Kacpra. Mam nadzieję, że będziecie wiedzieli, że ja to ja ;D Pozdrawiam.
 
reklama
reindeer3no.gif


Kolejny dzien za nami a nikt nie pogaduchuje na forum. :laugh:
A co to sie dzieje, zima nas zauroczyla? Isiaczku, jak poszukiwania prezentow? udalo ci sie cos niebanalnego znalezc co nie byloby made in china?
Kaska k- juz zapakowalas prezenty? ja swoje narazie ukrywam przed dziecmi a one udaja ze nie szukaja. ;D
Kunda( Kundziu mozna pisac?) nie boisz sie spacerowac? Ja swojego otulam w dwa kocyki w domu przy temperaturze 20. Chyba jestem nadopiekuncza, ale tak sie boje kataru i przeziebienia u malucha...moja mama radzi mi go wentylowac przy oknie, ale i tak wole cieplutki kocyk! Wietre czasem pokoj, jak malucha wywioze do drugiego.
Samotna mamo nie jestes samotna bo masz nas! Wirtualne przyjaznie tez sa cos warte- kto z twoich realnych znajomych co dnia pisze do ciebi listy? A my sie trzymamy...
 
Do góry