reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzienne i wieczorne kolysanki

martina13

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2011
Postów
62
Miasto
ok.Krakowa
Czy do usypiania dziennego i wieczornego włączacie te same kolysanki? My tak i zastanawiam się czy to dobrze? Wieczorne kolysanki puszczamy ciszej i wyłączamy dopiero jak się kładziemy z mężem spać.
 
reklama
Franek nigdy nie usypiał do kołysanek, bo muzyka go rozbudzała - chciał tańczyć i się bawić ;)
Przez miesiąc tylko miał etap wyciszania się do kołysanek, które mu śpiewałam. Ale nigdy do klasycznych. Działało tylko... "Kiedy ranne wstają zorze" ;)
 
Ja w dzień i wieczorem śpiewam te same. Dokładniej tą samą w kółko bo innych nie chce.
Zapewne chodzi Ci o podkreślanie różnic pomiędzy dniem i nocą. Myślę że mogą to być te same a wieczorne nie muszą chyba lecieć tak długo. Ja tam lubię spać w ciszy.
 
moja córka od 2 mca miała karuzelę FP Rain Forest i tam były różne odgłosy natury plus 3 melodyjki chyba Bach, Mozart i coś jeszcze. Przy nich zasypiała jakoś do 18 mca. Potem chciała muzyczke czyli radio. Od tamtej pory zasypia przy radio, a w nocy jak się wybudzi tez chce żeby jej włączyć. Teraz jak leci jakaś fajna wg niej piosenka, to tylko woła MAMA MOJA ULUBIONA PIOSENKA :laugh2: Przez to jej zasypianie trwa ok 30 min , ale jest zabawnie jak tak woła. Moje kołysanki ją rozbawiały zamiast wyciszyć :-D
 
Ja spiewam sama:-p i to niestety musza byc kolysanki o mojej corci tylko i wylacznie:laugh2: wymyslam co sie da...Jak tylko cos innego slyszy tzn cos o kotkach, pieskach itp to zaraz wola "Mama pejaj Misi!" czyt: "Mama spiewaj o Misi":-D i niema rady...
 
Do góry