reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopczyk - usg 3d

Robaczeeek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Luty 2021
Postów
50
Dziewczyny, jestem po badaniach prenatalnych równo w 12tc :)
Czy potraficie ocenić płeć na podstawie tego zdjęcia?
Lekarz nie chciał powiedzieć 😃
Ja na tym zdjęciu widze nóżki, pępowinę i cos miedzy nozkami jak na dziewczynkę?
 

Załączniki

  • IMG_8842.jpg
    IMG_8842.jpg
    57,5 KB · Wyświetleń: 217
reklama
Hej, powiem Ci że z tym określeniem płci na tym etapie to trochę tak jak z wróżeniem. W pierwszej ciąży, na pierwszych badaniach prenatalnych Pani doktor stwierdziła, że na 90% będzie chłopak i z taką informacją żyliśmy do połówkowych...i tu psikus. Okazało się, że na 100% będzie córka :) W tej ciąży na I prenatalnych lekarka najpierw stwierdziła, że chyba druga córka, po czym że chyba jednak syn, tak na 51%🤣. Po zrobieniu testu Sanco na 100% czekamy na syna, więc na tym etapie to trochę takie domysły. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale zdjęcie bobasa super 😄Powodzenia i spokojnej ciąży 😘
 
Hej, powiem Ci że z tym określeniem płci na tym etapie to trochę tak jak z wróżeniem. W pierwszej ciąży, na pierwszych badaniach prenatalnych Pani doktor stwierdziła, że na 90% będzie chłopak i z taką informacją żyliśmy do połówkowych...i tu psikus. Okazało się, że na 100% będzie córka :) W tej ciąży na I prenatalnych lekarka najpierw stwierdziła, że chyba druga córka, po czym że chyba jednak syn, tak na 51%🤣. Po zrobieniu testu Sanco na 100% czekamy na syna, więc na tym etapie to trochę takie domysły. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale zdjęcie bobasa super 😄Powodzenia i spokojnej ciąży 😘

No wlasnie zastanawia mnie to, co dzidziuś ma tam miedzy nóżkami w chwili obecnej😃
Za tydzien wizyta kontrolna wiec to juz bedzie 13 tc to moze bardziej cos sie wykluje🤪 Ważne ze dzidzia zdrowa bo o to martwiłam sie najbardziej.
DziekujeMy, oby była spokojna 🥰
 
Do góry