reklama

Dziewczynka czy chłopiec? obraz z USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez dagmar, 19 Październik 2013.

1. dagmar

dagmar Fanka BB :)

Wątek w którym wpiszemy płeć z usg i będziemy ją potwierdzać (lub zmieniać) kiedy nasze skarby będą już na świecie :-)

2. AguniaGR

AguniaGR Fanka BB :)

To może ja pierwsza. Obraz z USG w 12t3d ciąży wskazywał chłopca. W poniedziałek mam kolejną wizytę i zobaczę czy się potwierdzi. Poza tym w przyszłym tygodniu mam też amniopunkcję i wtedy już przy okazji dowiem się na 100% kto w brzuszku siedzi.

3. reklama
  4. Viltutti

Viltutti Fanka BB :)

zarówno usg w 12t jak i w 16t ewidentnie wskazują na chłopaka :)

5. krowkabordo

krowkabordo Fanka BB :)

13 tc z USG córka, uwierzę jak urodzę :-D;-)

6. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

14 tydzień nie pokazał "płci męskiej",jak to określiła Nam Pani Doktor,ale czy to będzie Dziewczynka powie na następnej wizycie. ;-)

7. oliwia55

oliwia55 Fanka BB :)

W tej ciązy narazie jeszcze nie znam płci. W poprzedniej ok 19 tyg dowiedziałam sie że będzie chłopak i faktycznie urodziłam synka:)

8. grazka81

grazka81 Zaciekawiona BB

na ostatniej wizycie lekarz stwierdził że na 80% urodzę chłopca :-)

9. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

Zazdroszczę wam że już wiecie. Ja mam wizytę 4.11. Mam nadzieję, że już wszystko ładnie będzie widać bo nie mogę się doczekać zakupów. na razie kupuję "bezpłciowe" pajace i śpiochy a mam już ochotę na konkrety:tak:

10. reklama
  11. AniolekBB

AniolekBB Fanka BB :)

USG w 18 tygodniu pokazało dziewczynkę, za 4 tygodnie jak się potwierdzi to będe miała 100% pewność.

12. Jouluatto

Jouluatto Fanka BB :)

Mi w 18tyg wychodzi chlopiec, pan doktor mowi ze nie ma watpliwosci :)

Poleć forum