reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynki pomocy

Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat... tarczyca pracuje prawidłowo, nie robiłam jeszcze komórek NK, jestem w kolejnej ciąży 6 tydzień, beta 5 tydzień 5 dzień 5297 a pęcherzyk ciążowy 6,5 mm. Lekarz kazał czekać... nie wiem co mam czuć co mam myśleć w ogóle nie znam się na normach wielkości pęcherzyków i siedzę płacze... podobnie jak Ty pierwszy miesiąc starań i zachodzę w ciąże. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Czuje się ohydnie.
Musi być w końcu dobrze... Czyli u Ciebie jest pęcherzyk bez zarodka jeszcze ? Kiedy masz kolejne USG ?
 
reklama
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat... tarczyca pracuje prawidłowo, nie robiłam jeszcze komórek NK, jestem w kolejnej ciąży 6 tydzień, beta 5 tydzień 5 dzień 5297 a pęcherzyk ciążowy 6,5 mm. Lekarz kazał czekać... nie wiem co mam czuć co mam myśleć w ogóle nie znam się na normach wielkości pęcherzyków i siedzę płacze... podobnie jak Ty pierwszy miesiąc starań i zachodzę w ciąże. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Czuje się ohydnie.
Nie zamartwiaj się na zapas. Może po prostu miałaś później owulację i ciąża będzie młodsza. Jeżeli przyrosty bety masz ok to ciąża rozwija się zdrowo. Musisz poprostu poczekac najlepiej 7 -8 tydz i wtedy serduszko już będzie. Nie płacz kochana bo nie potrzebnie się stresujesz. Wiesz czasem wszystko jest ok ale i tak różne rzeczy się dzieją których nauka nie potrafi wyjaśnić. Czasem zarodek jest chory i tak się dzieje. A w tej ciaży lekarz dał Ci jakieś leki odrazu?
 
@Oovezenom teraz doczytałam że jesteś na lekach. Wybacz. Więc tak czy siak musisz poczekać spokojnie i być dobrej myśli. Ja wiem ze to ciężkie ale nie masz na to wpływu już. 👍😗 i nie czuj się ohydnie. To nie jest Twoja wina że tak się dzieje. ❤
 
Dziewczyny co sądzicie 🙈 dziś jadę do ginekologa żeby zinterpretował moje wyniki
 
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat... tarczyca pracuje prawidłowo, nie robiłam jeszcze komórek NK, jestem w kolejnej ciąży 6 tydzień, beta 5 tydzień 5 dzień 5297 a pęcherzyk ciążowy 6,5 mm. Lekarz kazał czekać... nie wiem co mam czuć co mam myśleć w ogóle nie znam się na normach wielkości pęcherzyków i siedzę płacze... podobnie jak Ty pierwszy miesiąc starań i zachodzę w ciąże. Nie wiem co jest ze mną nie tak. Czuje się ohydnie.
Zanim wrzucisz zdjęcie to zamazujswoje dane.
 
Hej. Mam 27 lat. Jestem po 3 poronieniach. PCOS z bardzo lekkim nasileniem i czynnik V R2 nieprawidłowy, kariotypy są w normie, reszta wyników łącznie z tarczycą w normie. Proszę pomóżcie mi co może dziać się z moim organizmem, w ciąże zachodzę naturalnie, bez dłuższych starań a każda z tych ciąż zakończyła się przed 9 tygodniem, nigdy nie było widocznego serduszka. Aktualnie jestem w ciąży 5 tydzień- jest to moja 4 ciąża, każdy ból, pociągnięcie w pachwinie, ból kręgosłupa który towarzyszy mi już od 4 tygodnia ciąży sprawia ze aż cała drze.. jutro pierwsze USG, przyjmuje clexane 0,6 , acard, duphaston i metformine. Proszę dziewczyny, może któraś z Was słyszała o podobnym przypadku? Nie wiem już co mam robić, nie robiłam bety hcg bo każde oczekiwanie na wynik sprawiało ze dostawałam ataków paniki.. proszę pomóżcie :(
Moje ciąże również kończyły się bardzo szybko. Okazało się, że wina była po stronie genu PAI1 w układzie 4g homozygotycznym. Muszę brać w ciąży clexane i później acard.
 
reklama
Do góry