reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny czy to ciąża czy moge sie cieszyc?

Dołączył(a)
10 Marzec 2017
Postów
2
Okres wypada mi 15 marca dzisiaj jest 10marcapare dni temu zaczeły bardzo bolec mnie pieri po chwili brzuch dołem nie jest to ból jak na @ jest to dzine czasmi mierzi czasami kuje sama nie wiem. przed wczoraj mielismy zupe pomidora w domu dla wszystkich OK a dla mnie tak kwasna ze jezykiem dotknac nie mogłam wczoraj i dzisiaj ni eposzłam do rac bo fatalnie sie czuje boli głowa jak bym miałabyc chora wczoraj był test niegatywny czekam do rana do poniedziałku
 
reklama
Okres wypada mi 15 marca dzisiaj jest 10marcapare dni temu zaczeły bardzo bolec mnie pieri po chwili brzuch dołem nie jest to ból jak na @ jest to dzine czasmi mierzi czasami kuje sama nie wiem. przed wczoraj mielismy zupe pomidora w domu dla wszystkich OK a dla mnie tak kwasna ze jezykiem dotknac nie mogłam wczoraj i dzisiaj ni eposzłam do rac bo fatalnie sie czuje boli głowa jak bym miałabyc chora wczoraj był test niegatywny czekam do rana do poniedziałku
Dodam ze boli mnie w krzyżu
 
No żebyś wiedziała! Kurcze, też kiedyś byłam pierwszy raz w ciąży i DO GŁOWY BY MI NIE PRZYSZŁO, żeby wypisywać takie idiotyzmy gdzieś w internecie... No ale takie czasy, niestety...
 
reklama
reklama
Okres wypada mi 15 marca dzisiaj jest 10marcapare dni temu zaczeły bardzo bolec mnie pieri po chwili brzuch dołem nie jest to ból jak na @ jest to dzine czasmi mierzi czasami kuje sama nie wiem. przed wczoraj mielismy zupe pomidora w domu dla wszystkich OK a dla mnie tak kwasna ze jezykiem dotknac nie mogłam wczoraj i dzisiaj ni eposzłam do rac bo fatalnie sie czuje boli głowa jak bym miałabyc chora wczoraj był test niegatywny czekam do rana do poniedziałku
Hmmm... co to są pieri ?
Dodam ze boli mnie w krzyżu
Od siedzenia przed kompem i pisaniu z pominięciem języka polskiego,

Ale pomidorową to bym zjadła ::p
 
Do góry