reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna plama

kozica500

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Maj 2022
Postów
69
Witam. Mam pytanie. W grudniu urodzilam syna. Teraz dokladnie nie wiem od kiedy ta plama sie pojawiła ale zauwazylam ja moze z dwa albo 3 miesiace temu. Pojawila sie plama na nózce- lewa noga. Plama jest koloru brazowego. Nie wiem czy od zauwazenia jej do teraz powiekrzyla sie ale chyba troche tak. Zdjecie plamy w zalaczniku. Czy ktos moze mi powiedziec co to za plama? Czy to cos powaznego i czy cos z tym robic? Lekarza pytalam ale kazala obserwowac.
 

Załączniki

  • 20230816_214710.jpg
    20230816_214710.jpg
    475,7 KB · Wyświetleń: 244
reklama
Witam. Mam pytanie. W grudniu urodzilam syna. Teraz dokladnie nie wiem od kiedy ta plama sie pojawiła ale zauwazylam ja moze z dwa albo 3 miesiace temu. Pojawila sie plama na nózce- lewa noga. Plama jest koloru brazowego. Nie wiem czy od zauwazenia jej do teraz powiekrzyla sie ale chyba troche tak. Zdjecie plamy w zalaczniku. Czy ktos moze mi powiedziec co to za plama? Czy to cos powaznego i czy cos z tym robic? Lekarza pytalam ale kazala obserwowac.
 

Załączniki

  • 20230901_171417.jpg
    20230901_171417.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 43
reklama
Jeśli nie ma więcej niż 6-7 to spokojnie. To plamka "Kawa z mlekiem". Mojemu synowi ta plamka rośnie razem z nim, ale nie jest jakaś wielka. Za to starszy syn miał mała i jemu nie urósła :)
 
Do góry