reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwna szyja u niemowlaka

Jeżeli jest to odparzenie to puder może się sprawdzić. Jeżeli to atopowe zapalenie skóry to może warto zmienić specyfik w, ktorym pierzesz ubranka malutkiej. Kąpiel w emolientach i smarowanie ciałka tez emolientami. Nam pani doktor radziła nie wycierać skórki po kąpieli ręcznikiem tylko tak jakby wklepywać. Kąpiel radziła aby nie była w zaciepłej wodzie i czasowo krótka. Szyjkę możesz smarować nawet kilka razy. Kiedyś przeglądałam w aptece emolienty i taki, który zawierał jak najmniej chemii okazał się z firmy Dermedic. Fajna też jest maść cholesterolowa tylko ona jest strasznie tłusta. Mam nadzieję, że malutkiej przejdzie. Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Wzbudzać należy noworodki! Lub dzieci ze słabymi przyrostami. Trzymiesieczniak może spać. Jeszcze zacznie się budzić zapewne :D
Co do zmian skórnych. Warto sprawdzić czy środki piorace, płyny do płukania nie podrażniaja, sprawdzic w czym myjesz, niestety nie wszystko jest ok. Sprawdz na sroka o i porownaj sklad bo czesto producenci po jakims czasie zmieniaja. Pytanie tez czy nie przegrzewasz. Warto odwiedzić specjalistę. Dermatologa myślę najpierw. Jeśli to raczej będzie alergiczne to alergologa.
 
Wzbudzać należy noworodki! Lub dzieci ze słabymi przyrostami. Trzymiesieczniak może spać. Jeszcze zacznie się budzić zapewne :D
Co do zmian skórnych. Warto sprawdzić czy środki piorace, płyny do płukania nie podrażniaja, sprawdzic w czym myjesz, niestety nie wszystko jest ok. Sprawdz na sroka o i porownaj sklad bo czesto producenci po jakims czasie zmieniaja. Pytanie tez czy nie przegrzewasz. Warto odwiedzić specjalistę. Dermatologa myślę najpierw. Jeśli to raczej będzie alergiczne to alergologa.
Tak @Aguu masz rację temat nie na temat[emoji28][emoji1]dot noworodkow i dzieci słabo przybierajacych wagowo[emoji38]wróciłam do postu...mała ma 3 miechy[emoji4]mam nadzieje, ze daje pospac rodzicom[emoji4]i stad juz im zazdroszcze, atopiaka tylko współczuję, bo sama się z nim zmagam i moje dzieciaki to paskudztwo odziedziczyły[emoji35]
 
Do góry