reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne kręcenie główką.

G

goszczaca

Gość
Mój brzdąc 5 m od jakiegoś czasu jak leży na pleckach momentami dziwnie rusza główką jak by chciał powiedzieć nie, z czym to jest związane?
 
reklama
Lezac na plecach kreci glowa? Bo w sumie nie do konca rozumiem.

Kazde dziecko uczy sie czegos nowego kazdego dnia, wiec moze i twoje malenstwo uczy sie krecenia glowka na NIE, jak nie ma przy tym zadnego placzu ani marudzenia ani wyrazu jakiego kolwiek bolu, to twierdze, ze wszystko jest dobrze. Czasami same sobie probujemy duzo wmowic i wystarczy ze dziecko zrobi cos czego wczesniej nie widzialysmy i juz panikujemy..dajmy im sie po prostu rozwijac :)

Albo moze po prostu jest to dla niego kolejna jakas zabawa, obseruj malenstwo i bedziesz widziala czy cos jest nie tak, czy faktycznie wszytsko gra i tak po prostu ma :))
 
nie chcę bagatelizować żadnych objawów, ale mam wrażenie, że wszelakie rodzaje napięcia mięśniowego są ostatnio bardzo popularne :)
 
reklama
Mam 2 dzieci jeden prawie 7 lat , drugi 1,5 roku , robili tak oboje , przy pierwszym martwiło mnie to do tego stopnia że nagrałam to telefonem i pokazałam lekarzowi , ona stwierdzila że nic dziwnego w tym nie widzi , zapytała tylko czy nie robi tak gdy jest zmeczony , bo czasem dzieci tak potrzasaja głowa albo nawet w coś uderzaja , drugi miał tak samo i przeszło nawet nie wiem kiedy. Nagraj tel i pokarz lekarzowi , aby nic nie przeoczyć bo pewnie takie objawy mogą też towarzyszyć stanom chorobowym.
 
Do góry