reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne krwawienie

Agnieszka 123456789

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Lipiec 2019
Postów
1 476
Witam, dziś jest 27 dzień cyklu i dostałam lekkiego krwawienia, 24 dnia cyklu było przytulanko z wytryskiem w środku, zwykle mam cykle 30 dniowe, okres planowo powinnam dostać 9 sierpnia, co oznacza takie krwawienie 4 dni przed spodziewana miesiączka? Dodam, że bardzo lekko pobolewa mnie brzuch, nigdy wcześniej nie miałam krwawień przed miesiączką. Mam cichą nadzieję, że to implantacja
 
reklama
Rozwiązanie
Chyba jednak okres ehh, ale: okres dostałam 4 dni wcześniej (bardzo długi czas miałam regularne). Okres 5-8 sierpnia, 9 sierpnia nic a 10 i 11 sierpnia plamienie zabarwione krwią. Czy to pozostałość po okresie? Nigdy nie miałam plamień.
Moim zdaniem - trochę za szybko na implantację. Chyba że wcześniej była możliwość zajścia w ciążę.
Zresztą - jeśli masz 30-dniowe cykle, to już raczej były dni niepłodne.
Czasem takie plamienia mogą się zdarzyć. Przyczyny mogą być różne.

Mimo wszystko trzymam kciuki :)
 
Ciężko to stwierdzić , może po prostu @ przyjdzie wcześniej , nikt tu ci niestety nie da odpowiedzi , trzeba cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń ,ale trzymam kciuki żeby to ciąża
 
Chyba jednak okres ehh, ale: okres dostałam 4 dni wcześniej (bardzo długi czas miałam regularne). Okres 5-8 sierpnia, 9 sierpnia nic a 10 i 11 sierpnia plamienie zabarwione krwią. Czy to pozostałość po okresie? Nigdy nie miałam plamień.
 
Rozwiązanie
Do góry