reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dziwne "otrzepywanie się"

MartaZiolko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2008
Postów
164
Miasto
Kraków
hej

Ostatnio u mojej siedmiomiesięcznej córci zauważyłam dziwny objaw. Ciężko to opisać, ale jakoś spróbuję rozjaśnić... Córka otrzepuje się tak jakby było jej zimno, zdarza jej się to kilka razy dziennie. To tak jak np. dorosłego przejdzie dreszcz i zatrzęsie się przy tym. Nie wiem co to? Może Wasze dzieci mają podobną przypadłość...:confused:
 
reklama
Hej,

nasza Zosia tak robi tylko przy spróbowaniu czegoś kwaśnego.
Proponuję skonsultować to z lekarzem - najlepiej neurologiem.

Pozdrawiam,

Szymon
 
moj tymek tez tak robił. pani doktor mowiła ze to jest związane niedojrzałym układem nerwowym i rzeczywiście mineło. jesli baaardzo się niepokoisz to idź do neurologa. na pewno to nic groźnego :-)
 
hehe wiem np ze u chlopcow czesto tak jest jak robia siusiu, moj braciszek jako dziecko tak robil i moj synek tez jak zrobi siusiu "otrzepuje" sie jak by mu zimno bylo :)
 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Troszkę się uspokoiłam, zapytam może przy okazji pediatrę i jak ten zleci wizytę u neurologa to się wybiorę, w innym przypadku nie będę panikować jak radzicie:-)
 
reklama
Do góry