reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne plamienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

paaulaa1657

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
76
Witam:)
Dnia 10 października odstawiłam tabletki antykoncepcyjne vibin mini które brałam przez 4 miesiace, w tym dniu również był pierwszy dzień mojej miesiączki która trwała 9dni(zazwyczaj trwa 7), kilka dni później 18 października kochaliśmy się z moim mężem już bez żadnego zabezpieczenia. Kolejną miesiączkę powinnam dostać 6 listopada patrząc na to że do tej pory zawsze miałam regularne cykle 28dniowe, natomiast czegoś na podobieństwo okresu (bo jest jasno różowy) dostałam dzisiaj czyli tydzień wcześniej! Co to może oznaczać? Czy to jest plamienie implantacyjne czy raczej wcześniejszy okres? Dodam że zrobiłam dzisiaj (najprawdopodobniej 7dpo) test ciążowy wyszedł negatywny... Proszę o odpowiedzi:) Kto tak miał? Czy mogę być w ciąży?:)
 
reklama
Rozwiązanie
Musisz się uzbroić w cierpliwość. Możesz poczekać tydzień i powtórzyć test. Każdy organizm reaguje inaczej na odstawienie hormonów. A jak nie w tym cyklu to wierze że już w następnym napewno będzie dzidzius :) powodzenia
Gdzieś też przeczytałam że cykle mogą być rozregulowane po odstawieniu jeśli brało się tabletki przez kilka lat...nie wiem. Jak myślicie? Ale poczekam jeszcze myślę że w poniedziałek już sie coś okaże...
 
Ja bym poczekała, bo mi za pierwszym odstawieniem bardzo si,ę rozjechały cykle. Miałam nawet 22 dniowe, a przed tabletkami miałam 30. 6 lat temu jak się starałam po odstawieniu to nic mi z tego nie wyszło... Obecnie ostawiłam tabletki po kolejnych 5 latach i zaszłam w pierwszym cyklu. Nie ma reguły. Test robiłam w dniu planowanej @ wdł cykli tabletkowych.
 
reklama
No u mnie jakby woda zabarwiona na jasno czerwono, zawsze ten pierwszy jak i każdy kolejny dzień miesiączki to była gęsta ciemna krew więc nie wiem...teraz nawet już się uspokoiło i prawie w ogóle nie ma plamienia:/
 
Musisz się uzbroić w cierpliwość. Możesz poczekać tydzień i powtórzyć test. Każdy organizm reaguje inaczej na odstawienie hormonów. A jak nie w tym cyklu to wierze że już w następnym napewno będzie dzidzius :) powodzenia
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry