reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne pulsowanie podbrzusza w 20tc

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Witam dzisiaj rano chcąc poczuć ruchy mojej dzidzi przyłożyłam rękę jak zawsze i czekałam na kopniaczka jednak jakiekolwiek ruchy zakłóca mi pulsowanie brzucha tak jakby serce biło mi w brzuchu. Nie są to ruchy na pewno bo czuje to cały czas bez przerw i jest to jakby, rytmiczne jak bicie serca tyle że to dziwne żeby było to moje serce bo zawsze przykładając rękę nie czułam tego. Serce dziecka to raczej też nie jest, ruchy też nie, czkawka też nie. Co to może być? Czy któraś z was tak miała? Może to faktycznie moje serce bije dzisiaj jakoś mocniej że czuję je przykładając rękę do brzucha? Trochę mnie to martwi bo przez to nie umie wyczuć żadnego ruchu dziecka
 
reklama
To Twój puls. Nie ma się czym martwić, też to czuję. Jestem w 19 tygodniu i to moja trzecia ciąża. Wczesniej mogłaś nie czuć, teraz macica urosła, trochę się pozmieniało ;) a dziecko ma teraz dużo miejsca jeszcze, nie zawsze będziesz czuła, mimo że się rusza ;) Mój w dzien kopnie sobie od niechcenia za to w nocy wariuje ostatnio.
 
No a to jak i czy czujesz ruchy zależy też od położenia łożyska. Spróbuj wypić zimny lub cieply napój, połóż się na plecach, połóż dłonie na brzuchu może wyczujesz. Możesz też sprobowac puscic maluchowi muzykę, mój reaguje chociaż nie zawsze.
 
Do góry