reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

Hej. Jestem tu nowa, może ktoś mi doradzi. Staramy się o dziecko.
Zamiast okresu mialam 3dniowe plamienie bez bóli okresowych, minęło dwa dni od tego plamienia dziś robiłam test wyszedł negatywny czy można uznać ten test za wiarygodny? ;) Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Załączniki

  • IMG_20220319_131928.jpg
    IMG_20220319_131928.jpg
    510,9 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Hej. Jestem tu nowa, może ktoś mi doradzi. Staramy się o dziecko.
Zamiast okresu mialam 3dniowe plamienie bez bóli okresowych, minęło dwa dni od tego plamienia dziś robiłam test wyszedł negatywny czy można uznać ten test za wiarygodny? ;) Z góry dzięki za odpowiedź.
Wiarygodny, ale dla pewności zrób za 2 dni te mocniejsze, bo ten test to jest 20, zrób 10 ( chodzi o jednostki przy jakim test wykrywa ciąże). Plamienie pewnie było spowodowane spadkiem progesteronu, udaj się do ginekologa :) no ale tak jak mówię, dla 100% pewności zrób jeszcze test, jutro badz pojutrze
 
Wiarygodny, ale dla pewności zrób za 2 dni te mocniejsze, bo ten test to jest 20, zrób 10 ( chodzi o jednostki przy jakim test wykrywa ciąże). Plamienie pewnie było spowodowane spadkiem progesteronu, udaj się do ginekologa :) no ale tak jak mówię, dla 100% pewności zrób jeszcze test, jutro badz pojutrze
Bardzo dziękuję za odpowiedź. 🥰
 
Jeju... Czy tam jest II kreska? Czy to też negatywny test?
Dziwnie się czuję, nie mam jak iść w tym tyg na badanie krwi bo pracuje na rano... A gin też mnie nie przyjmie...
 

Załączniki

  • IMG_20220324_193015.jpg
    IMG_20220324_193015.jpg
    315,9 KB · Wyświetleń: 57
Do góry