reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

reklama
Robiony o 18. I daruje już sobie z testami czekam na betę do środy. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi
 

Załączniki

  • 985b16f9-84d5-4984-863f-9759887c66cb.jpg
    985b16f9-84d5-4984-863f-9759887c66cb.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 257
Dziewczyny poszłam na betę 15,800 6 tydzień, zaczęłam plamić od przedwczoraj tak lekko, że tylko na papierku, pobolewa mnie podbrzusze czy mam się czym martwić? Odchodzę już od zmysłów. Ginekolog dopiero 6 maja :/
 
Dziewczyny poszłam na betę 15,800 6 tydzień, zaczęłam plamić od przedwczoraj tak lekko, że tylko na papierku, pobolewa mnie podbrzusze czy mam się czym martwić? Odchodzę już od zmysłów. Ginekolog dopiero 6 maja :/
Beta 15,8 czy 15800? Bo jeżeli ten pierwszy wynik to raczej nic z tego nie będzie.
 
15800 jak narazie plamienie ustało, ale martwię się tak czy siak :(( auto uzupełnianie mam włączone w telefonie więc sorka
 
@Justyna21 A ja się nie zgodzę i powiem, że KAŻDE plamienie należy sprawdzić. Jego przyczyn może być mnóstwo. Może być to np. krwiak przy którym należy mocniej się oszczędzać, może być niedobór progesteronu. Albo tylko zbyt ukrwiona szyjka macicy. Ja bym plamień nie bagatelizowała. To że u @Pełna nadzieji było jak było, to nie oznacza, że u Ciebie będzie tak samo. Jak nie masz możliwości spotkania ze swoim ginem, to podjechałabym na IP.
 
reklama
Do góry