reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne testy ciążowe

@Justyna21 A ja się nie zgodzę i powiem, że KAŻDE plamienie należy sprawdzić. Jego przyczyn może być mnóstwo. Może być to np. krwiak przy którym należy mocniej się oszczędzać, może być niedobór progesteronu. Albo tylko zbyt ukrwiona szyjka macicy. Ja bym plamień nie bagatelizowała. To że u @Pełna nadzieji było jak było, to nie oznacza, że u Ciebie będzie tak samo. Jak nie masz możliwości spotkania ze swoim ginem, to podjechałabym na IP.
Nie napisałam, że ma to zbagatelizować [emoji846] absolutnie nie. Sama nie bagatelizowałam i konsultowałam z ginekologiem...

Na izbę miałam jechać z krwawieniem a nie plamieniem, tyle w temacie.

Miałam na celu raczej podniesienie na duchu niż diagnozę [emoji846]
 
reklama
lekarz wypisał duphaston 2x na dzień i niestety dostałam od tego krwawienia... Więc nici kolejny cykl przede mną. Historia się powtarza jestem dziś w 43 cyklu brak miesiączki od 10 dni :/ za tydzień lekarz. Jestem załamana z lekka jeśli znowu będzie to samo. Zrobiłam badania z krwi tylko ze morfologię, gdyż liczyłam że pewnie w tym cyklu nic nie będzie się takiego działo. A tu taka niespodzianka(chodzi o brak okresu). W przyszłym tyg idę na badania do ginekolog martwię się że będzie znowu to samo. 😥
 
lekarz wypisał duphaston 2x na dzień i niestety dostałam od tego krwawienia... Więc nici kolejny cykl przede mną. Historia się powtarza jestem dziś w 43 cyklu brak miesiączki od 10 dni :/ za tydzień lekarz. Jestem załamana z lekka jeśli znowu będzie to samo. Zrobiłam badania z krwi tylko ze morfologię, gdyż liczyłam że pewnie w tym cyklu nic nie będzie się takiego działo. A tu taka niespodzianka(chodzi o brak okresu). W przyszłym tyg idę na badania do ginekolog martwię się że będzie znowu to samo. 😥
dziewczyny test ciążowy wyszedł mi taki. Jestem senna, wymiotuję co o tym sądzicie?? Okres spóźnia mi się już 11dni 🤷‍♀️W poniedziałek idę dopiero na betę i po 10 zapisuję się do ginekologa gdyż ma ta Pani urlop.
 

Załączniki

  • d20ab289-267e-49fd-a708-919901bf4118.jpg
    d20ab289-267e-49fd-a708-919901bf4118.jpg
    102,4 KB · Wyświetleń: 155
  • abc0004b-4d97-41bd-83b3-b16481609ac5.jpg
    abc0004b-4d97-41bd-83b3-b16481609ac5.jpg
    90,4 KB · Wyświetleń: 153
Jak na 11 dni spóźnienia - to bardzo słaby ten test.
Ja bym zrobiła betę - bo albo faktycznie coś zaczyna się dziać, albo z tymi testami jest coś nie tak.
Chociaż - jak mam być szczera - to albo źle robisz testy, albo są one uszkodzone.
Albo miałaś wyjątkowo nietypowy cykl. 11 dni po terminie @ powinnaś mieć już 2 grube krechy, to już beta powinna być w tysiącach.
 
reklama
dziewczyny test ciążowy wyszedł mi taki. Jestem senna, wymiotuję co o tym sądzicie?? Okres spóźnia mi się już 11dni 🤷‍♀️W poniedziałek idę dopiero na betę i po 10 zapisuję się do ginekologa gdyż ma ta Pani urlop.
Dla mnie bardzo słabe kreski ,nawet jeśli owu się przesunęła, ale beta da odpowiedź
 
Do góry