reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne uczucie przy seksie to objaw ciąży?

Ja podczas stosunku, nie wiedząc, że jestem już w ciąży, nic nie odczuwałam. Kazałam tylko mojemu A. mocniej się ze mną kochać, bo okres mi się spóźniał 3-4 dni, a stosunek zawsze mi go przyspieszał. A tu nic na następny dzień więc poleciałam do rosmana i kupiłam test, a tu natychmiast dwie grube krechy, które wyszły podczas jeszcze zamaczania moczem. Ani sekundy nie czekałam na wynik.
Myślę, że zbliżenie nie ma nic do odczuć czy to ciąża, czy nie. Trzeba lecieć do gina się zbadać.
 
reklama
a ktos tu jest może co mimo zabezpieczeń zaszedł w ciążę? mówię o hormonalnych środkach antykoncepcyjnych, okres u mnie jest ale on tak szaleje co jakiś czas i nie brałabym tego za pewnik a ostatnio mam wrażenie że mam bardziej obrzmiałe podbrzusze nie wiem może panikuję albo napiszę głupotę ale przez myśl przeszła mi też ciąża
 
a ktos tu jest może co mimo zabezpieczeń zaszedł w ciążę? mówię o hormonalnych środkach antykoncepcyjnych, okres u mnie jest ale on tak szaleje co jakiś czas i nie brałabym tego za pewnik a ostatnio mam wrażenie że mam bardziej obrzmiałe podbrzusze nie wiem może panikuję albo napiszę głupotę ale przez myśl przeszła mi też ciąża
Zrób test ciążowy, lub idź na bete, ona będzie pewniejsza, ja brałam tabletki kilka lat ,okresu prawie nie miałam, w ciąży nie zaszlam
 
Uważam jak ktoś stosuje prawidłowo antykoncepcję to nie zajdzie w ciążę. Sama stosuję już bardzo długo belarę, biore ja o tej samej porze, unikam pewnych leków które mogłyby osłabić skuteczność antykoncepcji. A jesli juz musze wziać antybiotyk i faktycznie mam mocną biegunkę to zabezpieczam sie dodatkowo prezerwatywą.
 
reklama
Do góry