reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dziwny stan w 6 tygodniu ciazy

Rozwiązania
0
Hej hej :)
Jestem w 6 tyg ciąży to moja 3 ciaza 2 poronione.
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Mdlosci od pewneho czasu tez juz są.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.

reklama

wiola0904

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moj problem polega na tym że psychicznie naprawde zle sie czuje z rana placze mam lęki które przejmują nademna kontrole.
Od tygodnia leze nie moge sobie znalesc zajęcia ciagle tylko negatywnie myślę.czy to jest normalne? Co robic jak zająć glowe zeby nie myslec ciagle o ciazy???Poki co nie pracuje zawodowo mieszkam za miastem spacery nic nie daja bo kręci mi sie w głowie i za chwilę wracam.
kochana nie ma złotego środka niestety na spokojną ciążę po ciąży poronionej. Zawsze będą obawy, strach i niepokój. Nie będę Ci pisać, że musisz byc silna, ogarnąć się, myśleć pozytywnie bo sama wiem jakie to jest trudne. Jeśli czujesz, że nie możesz sobie poradzic sama ze stresem, a wpływa on negatywnie tak na Ciebie jak i na dzidziusia to zasięgnij pomocy psychologa. To nie wstyd zapytać o pomoc. Na NFZ w ciąży muszą Cię przyjąć w przyspieszonym czasie więc nie musisz wydawać milionów monet.

Rosefingered

Rozwiązania
0
Do tego sama ciąża i burza hormonów może wzmagać lęki, jeśli masz do nich predyspozycje. Jak koleżanka wyżej słusznie poradziła, warto zasięgnąć konsultacji terapeuty.

Agnieszka1989

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej🥰 Uwierz mi,że większość z Nas przechodzi przez ten stan...Ja na początku miałam tak samo jeśli chodzi o stan psychiczny. Jestem w 15 tygodniu i nie miałam objawów ciąży ( wymioty, zachcianki itp.) za to stan psychiczny leżał w pierwszych tygodniach. Płacz, strach, żal, smutek, negatywne myślenie....to wszystko przewijało się przez moje ciało. Bałam się...po prostu się bałam i szczerze Ci napisze,że boję się do teraz🤭 ale z jakiegoś powodu nazwali nas mianem ' Matki Polki' więc wiem że wszystkie poradzimy sobie wzorowo 🥰🥰. Zajmij się czymś co lubisz ❤ znajdź swoje nowe pasje i zainteresowania ❤ słuchaj muzyki która uspokoi Ciebie i szczęście które masz pod serduszkiem. Wszystkie jesteśmy w tym razem! Pamiętaj 😘

Amur

Rozwiązania
0
Mysle ze wizyta u psychoterapeuty by Ci bardzo pomogla bys mogla zostawic przeszłość za soba i cieszyc sie upragniona ciaza. 😊

Rozwiązania
0
Dziękuję Wam bardzo ❤❤❤
Jednak nie boję sie poronienia tu akurat myślę pozytywnie bo mam przeczucie ze bedzie ok.
Bardziej boję się swoich myśli związanych z powiklaniami ciąży ,porodem.
Większość czasu jestem sama w domu rano tez jakos nie moge się pogodzić ze swoja ciąża ze strachu Pozniej jest mi juz o wiele lepiej te poranki sa najgorsze.

Amur

Rozwiązania
0
Dziękuję Wam bardzo ❤❤❤
Jednak nie boję sie poronienia tu akurat myślę pozytywnie bo mam przeczucie ze bedzie ok.
Bardziej boję się swoich myśli związanych z powiklaniami ciąży ,porodem.
Większość czasu jestem sama w domu rano tez jakos nie moge się pogodzić ze swoja ciąża ze strachu Pozniej jest mi juz o wiele lepiej te poranki sa najgorsze.
Poszukaj inf. O ziolach ktore zmiejszaja stres a sa dozwolone w ciazy. Moze herbatka z rana ? By Ci pomogla

Rosefingered

Rozwiązania
0
Do tego relaksacyjne medytacje na YouTube i szybkie zorganizowanie sobie miłego zajęcia z rana. Trzeba ucinać ten kłębek negatywnych myśli :). Ranki zazwyczaj w takich sytuacjach bywają najgorsze więc lepiej nie przeciągać ich do późnych godzin. Trzymaj się 🤗

Vika12255

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Do tego relaksacyjne medytacje na YouTube i szybkie zorganizowanie sobie miłego zajęcia z rana. Trzeba ucinać ten kłębek negatywnych myśli :). Ranki zazwyczaj w takich sytuacjach bywają najgorsze więc lepiej nie przeciągać ich do późnych godzin. Trzymaj się 🤗
Bardzo Ci kochana dziękuję 💕

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Dziwny objaw Ciąża, poród, połóg 6
Ona. Dziwny wynik testu Potrzebuję porady 16
19AnulA94 Czy ktoś mi pomoże? Dziwny okres po operacji Potrzebuję porady 1
kamila12348 Dziwny ból brzucha Potrzebuję porady 5
Unanime Dziwny zapach Staramy się 3
K Dziwny cykl Potrzebuję porady 7
K Dziwny test ciążowy Potrzebuję porady 5
Ewka34 Dziwny okres Potrzebuję porady 7
Ola2019 Potrzebuje porady - dziwny okres? Potrzebuję porady 9
O Lekkie plamienia i dziwny skrzep Ciąża, poród, połóg 41
A Dziwny test ciążowy Potrzebuję porady 4
O Dziwny ból podbrzusza. Potrzebuję porady 5
1 Dziwny test Potrzebuję porady 16
P Dziwny objaw Staramy się 44
halfalive Dziwny kształt pęcherzyka ciążowego. Potrzebuję porady 44
Ziombelek Dziwny-trudny temat Zwierzenia 5
L Dziwny wynik testu ciążowego Potrzebuję porady 12
E Pomocy! Dziwny przypadek Ciąża, poród, połóg 4
Wanilia89 Dziwny ból brzucha w 20 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 0
M Dziwny wynik moczu/ krysztaly, urobilinogen itp Potrzebuję porady 1
A Dziwny test Potrzebuję porady 23
D Dziwny przypadek Potrzebuję porady 12
N Dziwny wynik Beta po in vitro Potrzebuję porady 17
M Dziwny wynik testu POMOCY!! Potrzebuję porady 22
K Dziwny sluz Ciąża, poród, połóg 10
Sesil Dziwny cykl po Luteinie.. Staramy się 5
G Dziwny temat. Czy zmieniłybyście coś w swoim ciele po porodzie Pytanie tygodnia 72
Chardonay Dziwny ból w podbrzuszu Potrzebuję porady 2
I Dziwny cykl- pomozecie? :) Staramy się 14
arisafigaro Dziwny brzuch Potrzebuję porady 5
M dziwny kaszel Zdrowie 7
Shae Dziwny katar? Forum pediatryczne 0
M dziwny smak mleka nagłe zmniejszenie laktacji Porady położnej 1
mitaginka dziwny nastrój- zamykam się w sobie Dzieci urodzone w kwietniu 2011 15
D dziwny problem z noskiem Zdrowie 10
zgadnij dziwny tik u niemowlaka Zdrowie 27
I brak okresu, stres, dziwny kolor uplawow Zdrowa mama 23
Ś starania i stan zapalny/ świeżynka na forum Staramy się 18
M Stan epidemii a opieka naprzemienna Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 2
Weronika06 Stan przedomdleniowy niemowlę Potrzebuję porady 7
L Objawy stan po Amniopunkcji? Ciąża, poród, połóg 6
Amnesia Stan depresyjny Potrzebuję porady 18
Jolit@84 Stan pochwy po drugim porodzie naturalnym. Potrzebuję porady 7
A Stan przedrzucawkowy Potrzebuję porady 3
G stan podgorączkowy 37 Ciąża, poród, połóg 15
G stan podgorączkowy a zęby Zdrowe zęby - porady dentysty 3
Kasiula1982 stan cywilny czerwcówek ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 41
N Strata ciąży w 37 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 12
M 4 poronienie w 5-6 tygodniu. Gdzie i jakie badania zrobić? Co może być nie tak? Potrzebuję porady 6
ErJt Ułozenie miednicowe dziecka w 27 tygodniu ciązy. Ciąża, poród, połóg 20