reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwny wynik testu

reklama
Niebieskie testy lubia robic takie cienie dlatego np. Ja im nie ufam juz mnie oszukały. Najlepiej kupic sobie jakis z różowym barwnikiem najlepiej czuly 10 i spdawdzic z porannego moczu choć 5 dni przed @ to jeszcze trochę wcześnie
 
Niebieskie testy lubia robic takie cienie dlatego np. Ja im nie ufam juz mnie oszukały. Najlepiej kupic sobie jakis z różowym barwnikiem najlepiej czuly 10 i spdawdzic z porannego moczu choć 5 dni przed @ to jeszcze trochę wcześnie
To mogłoby się zgadzać, bo zrobiłam też test o większej czułości i nie pokazal nic, nawet nie było na nim cienia kreseczki
 
Do góry