reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

egzema i słońce

eM.

Listopadowa mama '07
Miasto
Manorhamilton, Irlandia
Rozwiązania
0
witam drogie mamy i proszę o pomoc

czy maluch z AZS moze wychodzic na słońce? tzn jak noszę go w chuscie z gołymi nóżkami? kupiłamm krem z filtrem 50+ vichy ale nie wiem czy moze byc dla malucha

reklama

Ankami

mamy lipcowe'07
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dla dzieci według dermatologa lepsze są kremy z mniejszymi filtrami np. 20-30, poza tym sprawdź czy ten Vichy zawiera filtry mineralne czy chemiczne - dla dzieciaków lepsze są te pierwsze.
Ogólnie na słońce można wychodzić, oby tylko nie przesadzić. Moja córka w chuście w ciepłe dni strasznie się poci i wtedy pojawiają się stany zapalne, więc chusta idzie w ruch tylko w naprawdę wymagających tego przypadkach.

mokka27

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
podobno dobre kremy na słońce dla atopików to chicco,
tak mi pani w aptece powiedziała, że one maja wykonane badania po kontem alergii skórnych,
czy ktoś może ich używał i podzieli sie opinią ???
:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
kjkwilk Niemowlaki 12

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry